Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esélyem lehet a normális párkapcsolatra, ha elvált negyvenes férfiként, vidéken lakom saját családi házban, ám beteg szüleimmel, akiket ápolok? Van nő, aki bevállalna egy ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Kulturált, jól szituált, értelmes embernek ismernek. Alkatra molett vagyok, de az a fajta, aki nem tesped, hanem aktív, mozgékony, dolgos.

Műszaki és művészeti végzettséggel rendelkezem, utóbbival foglalkozom otthon. Közben a jó nagy földdel, baromfival, virágoskerttel is lekötöm szabadidőmet.



2015. okt. 8. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%

Ilyen kérdést feltenni s felesleges! Nincs nő akinek ez kellene!

Gondolkozz már ember!

Egy ápolónő talán bevállalná de más nemigen!

Átélem a helyzeted nem lehet könnyű. :-( Le a kalappal én nem bírnám nő nélkül!

2015. okt. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Első válaszoló olyan buta vagy mint a föld!

Nyilvan nem egy fiatal lányt fog választsni, de egy érettebb vidéki nőt aki szintén szeret dolgozni egy becsületes emberrel és szereti a nyugodtabb életet miért ne?

Biztos van olyan. Nem mindenki egyforma.

2015. okt. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Vidéki vagyok .

Nagyon ki kell fogni sajna .

Persze nem reménytelen .

23F

2015. okt. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2.



Lehet játszani a hülyét, de attól még igaz.

Legtöbb nőnek ez nem kell...

2015. okt. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű. Ahhoz, hogy valaki bevállaljon egy olyan élethelyzetet, hogy a másik beteg, ápolásra szoruló szüleivel éljen együtt, hogy ez valakit ne riasszon el, ahhoz azért nagyon erős elhatározás, nagyon, nagyon alkalmazkodó jellem kell. Kevesen bírják. De semmi sem lehetetlen, ne add fel.
2015. okt. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg elkeseredett társkereső egyedülálló anyuka van, kisgyerekkel, albérletben amit alig tudnak fizetni, sok ilyennel randiztam már társkereső oldalakon, mindegyiknél előny volt ismerkedésnél, hogy van házam... És aki sokáig él szegénységben abban egy idő után az 1# es válaszolóval ellentétben kialakul rengeteg EMPÁTIA.. Így aztán biztos vagyok benne, hogy találhatsz párt...


+ és tudom, hogy most rettenetesen paraszt leszek, de aki képes gyakorlati szemmel nézni a dolgot, ha a beteg öreg szüleidet már ápolnod kell, akkor nemsokára egy egyedülálló férfi leszel egyedül egy saját házban...

Tudom, most mindenki parasztnak gondol, az is vagyok... De sajnos valószínűleg igazam van...

2015. okt. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6# ez attól függ. Nekem pl. idős dédszülőmet több mint 20 évig kellett ápolni, mert nem olyan beteg volt, viszont helyette demens. Borzasztó volt az egész.


Én nem vállalnám be a szülők miatt. Tudom, hogy szemétség, meg szép dolog a szülők ápolása, de úgy is mindig az van, hogy a nőre marad, akinek nem is a szülei, sőt, tetszik nem tetszik, neki senkijei és 30-40 évet úgy élt le, hogy azt se tudta, hogy léteznek, de hát az ápolás az olyan nőies dolog. Nekem meg ott vannak a saját szüleim, majd ápolom őket, ha eljön az ideje, nem fogom másnak a szüleire áldozni a fél életemet. Pl. negyvenesként még lehet, hogy olyan nőbe futsz bele, aki még csak harmincas gyerek nélkül, vagy kisebb gyerekei vannak, és esetleg azzal szeretne foglalkozni, nem azzal, hogy akkor a végén hány embert is gondozzon már egyszerre.

2015. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet kapcsolatod,de ne eroltesd h ott éljen, találkozások, közös program ketten kívül nem megoldható? Ajanld fel a nőnek ha akar odakoltozhet.Király h nem vagy lusta!:-)
2015. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel! Én 2 x váltam, és csak rövid időkig voltam egyedül!

Párosan szép az élet a csajoknak is!

Sok sikert!

2015. okt. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást!

Próbálom pozitívan nézni az életet... próbálom... néha sikerül, néha kevésbé. Nem adom fel! Előbb-utóbb majd csak akad valaki.


Persze vannak olyan nők, akik élete zsákutcába futott, és nem bírja egyedül, netán nins hol laknia, jól jönne neki egy férfi házzal. A gond, hogy nem szeretnék csak azért összebútorozni valakivel, mert ilyen gondjai vannak. Persze az élet hozhat furcsa dolgokat, még egy ilyen viszony is lehet jó.

2015. okt. 17. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!