Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent egy aszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy aszexuális férfi részéről az, ha érdeklődést mutat valaki iránt? Aki közülük kapcsolatot is szeretne, hogy éli meg a dolgokat?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még ilyen férfival,de felteszem nekik is vannak érzéseik,nyilván ők is szeretnének párkapcsolatot,,kérdés,hogy ezt a nő hogyan éli meg szexuális kapcsolat nélkül
2015. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem önzés részükről egy normális szexualitású nő idejét pazarolni.
2015. okt. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Neked időbefektetés egy kapcsolat? Érdekes hozzáállás...
2015. okt. 18. 15:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Arra céloztam, hogy ne keserítsd meg más életét! Egy normális ember szenvedne melletted, mert vágyik a szexre.
2015. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz voltaképpen?
2015. okt. 19. 17:34
 6/8 anonim válasza:

Sajnos nem létezik aszexuális férfi,mert

mindegyik férfi vágyik a szexre!

2015. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Sajnos? Ez a normális!
2015. okt. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 pörölycápa ***** válasza:

Nekem többé-kevésbé aszexuális barátom van (ugyan vonzódik nőkhöz, a szexet viszont egyáltalán nem igényli, maszturbálás szintjén sem). Mivel én nem vagyok az, így sor kerül a kapcsolatban a szexre, csak nekem kell kezdeményeznem, mert ő magától nem fog. Nem arról van szó, hogy ne élvezné a szexet, mert ha kezdeményezek, akkor szívesen csinálja, csak magától sosem merül fel benne az igény, és nem is hiányzik neki a szex.

De ezzel nem keseríti meg az életemet, mert ha én vágyok a szexre, akkor szívesen lefekszik velem, csak mint írtam magától nem kezdeményezné, mert neki nem hiányzik. És jó vele a szex, mert ő úgy éli meg, hogy ezt a kedvemért csinálja, szóval próbál mindent megtenni annak érdekében, hogy jó legyen. És mivel én is tudom hogy a kedvemért csinálja, igyekszem meghálálni neki és tenni azért hogy neki minél jobb legyen.


Szóval működhet egy ilyen aszexuális - nem aszexuális kapcsolat, ha mindkét fél hajlandó elfogadni és alkalmazkodni a másik igényeihez.

2015. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!