Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Női szemmel mi a magyarázat...

Női szemmel mi a magyarázat arra, hogy ha egy férfi aktívan érdeklődik egy nő iránt, akkor a nőt nem érdekli, de ha a férfi nem mutat érdeklődést, akkor a nő elkezd rámászni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Ne próbáld a nôket megérteni, úgyse fog sikerülni.
2015. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy a vadászösztön, vagy az égig érő beképzeltség (Mi az, hogy ÉN nem érdeklem ezt a férfit? Ha kicsit megismerne, látná, hogy milyen hiperszuper nő vagyok. El is hívom randizni) Valahogy így.
2015. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hm. Ha saját magamból indulok ki, nagyon barátkozós vagyok. Nők, férfiak, idősek, fiatalok, mindenkivel kedves és mosolygós vagyok.


Ha egy férfi ezt félreérti, és célozgat, rögtön "hűtök" magamon, vele nem mosolygom, röviden válaszolok, nem megyek bele sztorikba. Mert nem akarok tőle semmit.


Ha nem célozgat, és barátságos, én is az vagyok - és ezt lehet félreérteni rámászásként.

2015. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyi a magyarázat, hogy el akarja csábítani. Bizonyítani akarja magának is és a pasinak is, hogy kívánatos nő.

Az a férfi, aki túlságosan aktívan érdeklődik, nem kihívás egy nő számára sem. Az pedig unalmas.

2015. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki érdeklôdik iràntam,viszonzom és megakarom ismerni én is,ha nem érdeklem,engem sem fog!

N

2015. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!