Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, ha minden srác csak egy darabig kedves, utána meg már nem keresnek és nem foglalkoznak velem?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki beírná, én is szoktam mindig keresni a másikat. Tényleg nem értem, hogy miért nem kellek senkinek igazán...:(
2015. okt. 18. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet csak egyszavas valaszokat adsz
2015. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem. Mindig nagyon érdeklődő, kedves vagyok.
2015. okt. 18. 19:37
 3/15 anonim ***** válasza:

Én is mindig ezt kérdezem.

25f

2015. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nem elég előnyös a külsőd?
2015. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Érzékelem pedig rajtuk, hogy tetszem nekik. Valami a személyiségemmel lehet gond, de nem tudok rájönni.
2015. okt. 18. 19:42
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túlságosan tapadós vagy? Hamar kimutatod az érzéseidet, vonzalmadat, és mivel mi férfiak jó értelemben vett vadászösztönnel vagyunk megáldva, nem érezzük, hogy lépéseket kell tenni érted. Erre tudok gondolni. Vagy van benned valami furcsa.
2015. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ezt így látatlanba nehéz megmondani.

Mesélj akkor a személyiségedről, illetve hogy mikor szoktak elmaradozni a srácok?

2015. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

hát, hogy csúnyán hangzik, de lehetséges, hogy érdekesnek tűnsz, de aztán ahogy jobban megismernek, unalmas vagy a számukra.


viszont no para, biztosan van olyan ember, akinek te vagy az érdekes :)

2015. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Írj rám,kicsit beszélgessünk és ha gáz van veled akkor meg tudom mondani,hogy mit csinálsz rosszul.
2015. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát ha nem külsőd, akkor az életed, ahogy élsz, a viselkedésed a hozzáállásodban lehet a hiba ha mindenki otthagy.,
2015. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!