Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smaroltam egy sraccal a sulibol egy buliba es utana sokakig smseztunk de mikor a suliba osszefutottunk akkor levegonek nezett, de suli utan csak irta az smseket, mit akarhat tolem?

Figyelt kérdés
egy ido utan elegem lett es elmondtam neki hogy mi zavar. (rosszul tettem? )erre o azt valaszlta hogy neki is tetszem de o meg nem all keszen es mikor megkerdeztem hogy mire nem all keszen aazt mondta hogy nem tudja pontosan hogy mire ertette. Azots meg osszefutottunk parszor az iskolaba de csak koszontunk egymasnak de neha meg smsezunk, mit tegyek tenyleg tetszik ez a srac, hogy vegyem ra hogy bevallja amit erez? Mit tegyek?

#smarolas suli sms srac
2015. máj. 2. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatlan, vagy töketlen, esetleg autista, vaaagy verik otthon...
2015. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne smsmezz, facebook, whatsapp, akarmi, ezek ingyen vannak.
2015. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én a bulit táncra és kikapcsolódásra használom. Nem smárolok idegen lányokkal, amikor azt sem tudom, mit akarok tőle.
2015. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mar ismertuk egymast azelott is mielott smaroltunk mint mondtam ugyanabba a suliba jarunk
2015. máj. 2. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet, h tényleg nem érez semmit, egyszerűen csak tetszel neki
2015. máj. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nemtudom mit gondoljak nem azt kertem tole hogy vegyen el felesegul csak annyit hogy probaljuk meg es ha nem akar semmit akkor ne keressen tobbet
2015. máj. 3. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!