Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fenének vesz vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenének vesz vissza a srác, ha észreveszi, hogy tetszik nekem? 22l

Figyelt kérdés

Régebb óta nézeget. Mi tagadás, elég komolyan felkeltette az érdeklődésemet. Nem szokásom méregetni/nézegetni a pasikat, de ha meglátom, totál zavarba jövök. Tudom, hogy rá kell néznem, de alig merek, pedig nem vagyok már tini. Egy ideig napi szinten összefutottunk. Akkor elkönyvelztem, hogy helyes, szimpatikus, de ennyi. Aztán sokáig nem láttam. Most újra szoktam látni, de rámszállt ez a fura zavartság... Tudom, megtetszett komolyabban, azért.


Szokott most is köszönni, nézni, lekapom többször. Szerintem sejti, hogy sejtem, hogy testzem neki, de azt is, hogy nekem is ő, vagy nem tudom. :D


De mindig olyan komoly. Gondoltam rámosolygok, de lehet azt hinné, hogy hülye vagyok... Szóval fordítva sülne el a dolog.


Leszólítani meg nem fogom, mert az ciki lenne.


ÁÁÁ, olyan idegesítő, hogy barátkozni sem akar. Mindig olyan megszeppent, komoly...:/


Komolyan, mint két béna... Mintha mindketten leblokkolnánk.


2015. okt. 18. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fogalma sincs, hogy tetszik neked, de az se biztos, hogy te tetszel neki.
2015. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2015. okt. 18. 20:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Mégis miből tudná, ha még ránézni se mersz?
2015. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy önbizalom hiányos egy kicsit. Nem minden pasi mer kezdeményezni, még ha tetszik is neki a lány. Egy mosoly pedig nem elég ilyenkor. :) Miért nem próbálsz meg vele szóba elegyedni, akkor talán kicsit bátrabb lenne utána. Néha csak egy löket kell. :)


29F

2015. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ránézek én, de fura érzés kerít hatalmába. Összeszedem magam.


Pont én is erre gondoltam, hogy csevegek vele, de nincs olyan helyzet, hogy tudjak. :(

2015. okt. 18. 20:47
 6/14 A kérdező kommentje:
Sosem fog kezdeményezni, az tuti...:/
2015. okt. 18. 20:49
 7/14 anonim ***** válasza:

Helyzet mindig adódik, vagy ha nem, akkor csinálni kell egyet. :) Szólítottam már le úgy lányt, hogy nem csak ő lepődött meg, de később átgondolva még én is. :D

De egy biztos, ha csak búslakodsz miatta, akkor valóban nem lesz semmi belőle. :) gondolj arra, hogy lehet, hogy most szalasztod el a nagy lehetőséget vele kapcsolatban. Ez talán ad egy kis erőt. :)

2015. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom én azt hidd el. Pont elég nyomást helyez ez rám. Sajna fiatalabb is, úgyhogy necces helyzet. ..
2015. okt. 18. 21:11
 9/14 anonim ***** válasza:

Fiatalabb? Akkor nem én vagyok az ismét.. Pedig egyszer rólam is szólhatna már egy kérdés..:D

A korával ne törődj. Bár remélem azért elmúlt már 14. :) Ne légy ennyire merev ebben a szituációban, ne engedd, hogy nyomás nehezedjen rád. Közeledj sima barátként, mintha közömbös lenne, felejtsd el egy kis időre, hogy oda-vissza vagy érte. Fogd fel egy sima beszélgetésnek egy ismeretlennel. Ráérsz majd az első randi előtt izgulni. :)

2015. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kedves tőled. :)


Bárcsak lenne valami, de sajna reális vagyok.

2015. okt. 18. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!