Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srac aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac aki tetszik, regota szemezunk stb. es most megtalaltam fb-n. Szerintetek bejeloljem? Van egyaltalan jelentosege a fb bejelolesnek?

Figyelt kérdés
L/19
2015. szept. 23. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ismered, akkor jelöld be nyugodtan.
2015. szept. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam hasonló volt a helyzet. Mindig megnézett, rám tapadt a szeme, köszönt állandó jelleggel. Véletlenül megtaláltam, bejelöltem. Sok volt a közös ismerős. Visszajelölt, de csak annyi történt, hogy lájkoljuk egymás képeit. Ő kezdte....:) 23L A srác fiatalabb.
2015. szept. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem nincs olyan nagy, főleg ha látásból ismered. Nincs abból semmi, ha bejelölöd. Végülis egy esély, h megismerd. :)
2015. szept. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elso,csak latasbol ismerem de mindennap szoktuk latni egymast es majdnem mindig szemezunk is :)
2015. szept. 23. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Van barátod? Vagy alakulóban valami? Mert ha nincs, nem ciki bejelőlni. Persze még jobb lenne, élőben odamenni hozzá. Ha mást nem, valami kamu indokkal menj oda hozzá.
2015. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5# miért ciki? nyomós indokot szeretnék.
2015. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Épp h azt írtam, h nem ciki.

2015. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!