Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék újból társra lelni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék újból társra lelni, de egyfolytában azt érzem, hogy anyagilag nem tudnám megadni senkinek, amire vágyik. Hogyan győzhetném ezt le? (29/F)

Figyelt kérdés

2 éve ért véget egy hosszú kapcsolatom. Azt hittem, hogy megtaláltam az igazit, de sajnos ezt csak én gondoltam így, mint a végén kiderült. Eléggé megviselt akkor a szakítás, így arra gondoltam, hogy amíg lenyugszom, megpróbálom elérni a céljaimat. Autóra gyűjtögettem, lakást újítgattam, stb. Viszont ilyen téren annyira átestem a ló túlsó oldalára, hogy ott tartok már, ha ránézek egy lányra, akkor az jut eszembe, hogy kevés vagyok neki anyagilag. Ez annyira belém égett, hogy az önbizalmam is kezd már elmenni, pedig nem vagyok egy csúf ember. Bár kigyúrt félisten sem vagyok.

Hogyan győzhetném le ezt? Főleg a mai világban, amikor mindenhol plázacicákba botlik csak az ember az utcán, és nem az embert nézik, hanem hogy milyen embléma fityeg a kulcscsomóján.

29/F



2015. okt. 19. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Biztos eleg sok fiu erzi ezt mostansag,sajnos a mai lanyoknak eleg nagyok az igenyeik...ugy h kb ok nem csinalnak semmit,mindent a pasitol varnak.Tisztelet a kivetelnek,mert vannak ilyenek is,csak alltalaban a pasik nem ezeket a noket szemelik ki maguknak.Valamiert elhiszik h a plazacica szereto tars,haziasszony,anya...stb En nokent sok mindent elertem szulok nelkul(haz,kocsi,jo munka) Viszont sosem erdekeltek az anyagiak.Nem is nagyon volt gazdag parom.Inkabb taszitanak.Jobban megbecsulok egy olyan ferfit aki megkuzd a dolgokert,megha nem is tud ,,villogni,, a penzevel.Dolgozzunk mindketten,legyenek celjaink,szeressuk egymast hazugsagok nelkul,nekem azt hiszem eleg ennyi
2015. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyit keresel? Nem akarok a pénztárcádban turkálni, de érdekel, hogy mivel nem vagy megelégedve. Alapvetően magaddal kellene elégedettnek lenned, azzal amit elértél és most ez alatt nem anyaiakat értem, hanem az egyéb sikereket. Szerintem nem mindenki olyan anyagias. Nekem sosem voltak pénzes barátaim, amit vagy elhiszel vagy se. De ha neked a kirakat nők kellenek, akkor persze nekik kell az anyagi háttér.
2015. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem a kirakatnők kellenek. Taszítanak a plázacicák, a mellüket kipakoló, csücsörítő selfies nők. Ezt ki is fejtettem pár kérdéssel korábban. Szerencsére ilyen típusú barátnőm nem is volt soha. Sokkal jobban rajongok a mások által átlagosnak mondott lányokért.

160-at keresek. Sajnos nincs diplomám, elég szerény körülmények között nevelkedtem, így nem telt rá. Ez már általában egy negatív dolog szokott lenni ismerkedésnél. Érettségi után egy 2 éves OKJ-t végeztem el és leraktam egy nyelvvizsgát.

Tudom, hogy sok olyan lány van, aki nem pénzéhes, az utolsó barátnőm is ilyen volt, de azóta a túlzott spórolás, és talán még a magány miatt elment az önbizalmam egy kicsit, és mindig itt van ez a pénzügyi elégedetlenség részemről.

2015. okt. 19. 22:50
 4/8 anonim ***** válasza:

De akkor nem igaz, hogy nem tudod megadni senkinek sem, amire vágyik, hanem szükséged van még egy kis időre, hogy önbizalmat gyűjts és tiszteld saját magad.

Nincs annyi plázacica, csak azok a leghangosabbak és legfeltűnőbbek, azért veszed őket ennyire észre. Egy rendes kapcsolatban nem is kell, hogy eltartsd a lányt, meg hogy az anyagi javakat mutogasd, mert nem az a fontos és mindketten beleadjátok, amit tudtok, szövetség van kettőtök közt és egyenlőség- anyagilag iis, nem pedig eltartás.

201/L

2015. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már 2 éve gyűjtöm az önbizalmam sajna. :)

A legnagyobb baj, hogy ha sétálok az utcán, vagy dolgom van a városban, akkor tényleg mindenhol ezeket a műnőket látni csak. Én is azt hittem, hogy kevesebb van belőlük, de sajna nem.

2015. okt. 19. 23:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Elso vagyok!Igen sztem ez alapveto problema.A mai vilag(csajok-pasik) rettento felszinesek.Reszemrol le...rom h mennyit keres aki mellettem van,de talaljak benne ertekeket es oszinte szeretetet!A te fizetesed jonak mondhato a mai vilagba!aNem hiszem h onbizalomhianyba kene kuszkodnod.Aki nemet mond neked az nem a te hibad,az o szegyene
2015. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Engem sem érdekel, hogy mennyit keres a barátnőm, ha van. Csak nehéz olyan lányt találni, aki még normális értékrenddel rendelkezik sajnos.
2015. okt. 22. 19:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos
2015. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!