Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hölgy akibe szerelmes vagyok jeleket küldött. Másnap estefele szinte rám se hederített, srác ismerősével beszélt egyfolytában el se köszönt. Egy hete ismerkedünk, mindig mosolyog rám és köszön sokszor elbeszélgettünk. Kiismerhetetlen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A pontos jelek amik megtörténtek :

-széles mosoly, nyugodt arc -ajkak harapdálása; látszik a nyelv hegye; a nyelv az -ajkat nedvesíti vagy könnyedén megérinti az elülső fogakat -az ajkak nedvesítése, néhányan csak az alsó illetve a felső ajkat nedvesítik, mások pedig a nyelvet végigfuttatják mindkét ajkon -a köröm fogak közé helyezése -az ajkak szétnyitása, mellkas előretolása - mélyen belenéz a másik szemébe, érdeklődő tekintettel, a pupillák kitágulva -szemöldökét felhúzva tartja néhány másodpercig, gyakran még mosolyog is hozzá és szemedbe néz -beszéd közben vagy távolról rád kacsint a szemöldökét felhúzza majd visszaengedi egy mosollyal egybevetve - az ujjait keresztülfuttatja a hajában, vagy csak végigsimítja - a haját csavargatja az ujjaival, miközben a beszélgetőpartnerre néz - a haját folyton hátradobja -ruha felhúzódik, kicsit többet fedve fel a lábból - a saját ruháját nézegeti, egyengeti vagy simítgatja, hogy csinosabbnak látszódjon Szóval összegezve: oldalpillantások néhányszor rád néz pár pillanatra szemkontaktust teremt földre szegezi a pillantását, utána pedig félrenéz testhelyzetet vált igazgatja a haját, ruházatát testét feléd fordítja félrebillenti a fejét mosolyog a tiédhez hasonló testtartást vesz fel



2015. szept. 23. 22:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak bekepzeled hogy tetszel neki :)
2015. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%

Lazíts, és ismerd ki!

Majd akkor visszatérünk a témára!

2015. szept. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hú mostantól nagyon ügyelek magamra és a mozdulataimra.

Úgy gondolom félreértetted, olyat látsz bele ami nincs.

2015. szept. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát akkor esetleg nagyon félreértettem, mert ezek mind voltak és a beszélgetéske, mosoly és köszönés stb, ami a kedvelő jelzések nagykönyvben meg vagyon írva.
2015. szept. 23. 22:55
 5/17 A kérdező kommentje:
1 hét alatt pedig ez nem jellemző még az osztálytársaimnál se volt 1 hét alatt ilyen közvetlen kapcsolat.
2015. szept. 23. 22:55
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos h tetszel neki, de nem erzi h ez kolcsonos es most ignoral, mert nem akarja h ugy tunjon h o hajt rad.


Ez egyfajta provokacio, marmint arra, h vegre hivd mar el randizni,o ugy erzi ezekszerint h mindent megtett, minden lejet bekuldott de te meg mindig nem leptel fele verbalisan/szexualisan ergo nem probalkozik tobbet.


Ez egy olyan pont amikor vagy elhivod randizni es tovabbviszed a dolgot, vagy bamulod tovabb es kuldod a jeleket, de ha nem lepsz semmit elveszti az erdeklodeset, plusz meg azt is gondolja magaban h mulya vagy, h semmit nem leptel.


Sok pasi azt hiszi h ezek a vinzalmak orok eletuek es lehet jeleket kuldozgetni egymasnak honapokig, de a helyzet az h a vonzalomnak is van lejarati szavatossaga.


Szoval vegso konkluzio: donts, pro vagy kontra megpedig a leheto leggyorsabban:-)

2015. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Amúgy is ma vagy holnap akartam elhívni kávézni szóval. :D
2015. szept. 23. 23:19
 8/17 A kérdező kommentje:
Holnap akkor elhívom itt a cselekvés ideje igazatok van csak nem akartam tolakodó lenni. Furcsa egyébként mert sokszor hirtelen tud váltani és olyan mintha nem ,érdekelné a dolog máskor meg jelzések sora. :D Ezért mondtam nehéz kiismerni. :D
2015. szept. 23. 23:21
 9/17 A kérdező kommentje:
Eddig a tömeg, vagy adott barátnője jelenléte miatt nem tudtam csak megkérdezni. zavart. Vagy az időpont nem jött úgy össze.
2015. szept. 23. 23:23
 10/17 anonim ***** válasza:

Próbálj közeledni, ha nem fogadja, akkor pedig hagyd. Ha érdekled, akkor bántani fogja a büszkeségét, és ő fog valami indokkal bezédbe elegyedni veled.

Viszont lenne egy észrevételem: amiket leírtál, az olyan, mintha valami tesbeszéddel foglalkozó, pszichológiai könyvből másoltad volna. A nem verbális jelek sajnos bonyolultabbak annál, mint hogy egyértelmű üzenetet tulajdoníthassunk akár a haja csavargatásának. Ne azt analizáld, hogy milyen a testtartása, hanem az egészet, verbális és nem verbális jeleket együtt kell kezelni.

2015. szept. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!