Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mindenkivel ezt csinálják, aki bejön nekik? 21l

Figyelt kérdés

Miért ilyen? Miért nem próbál valahogyan közeledni esetleg? Vagy esze ágában sincs ilyesmi?


Ha velem jön szembe valahol kiszúr, figyel. Mármint gondolom tudjátok, hogy miről van szó. Előre néz, mintha az utat vagy a földet nézné, de közbe-közbe a szemét rám irányítgatja. Szemmel tart. Én ezt csinálom, szóval én értem. :D


Mikor mellém ér, olyan, mintha lentről felfelé nézve, jól végigvizslat. Köszön persze.


Mikor elhaladok mellette és megyek pár métert, finoman hátrapillantok. Ő is hátrafelé néz, de ő is csak akkor, mikor már messzebb vagyok tőle. Ahogy hátrafordítom a fejem, reflexből ő visszafordítja az övét.


Mindig ez van. A múltkor is ez volt. Megakartam nézni, és láttam arra néz, amerre épp állok. Persze ahogy felé fordultam, akkor is elkapta a fejét, és utána nem nézett már rám.


Mondjuk legutóbb nézett feltűnőbben, én is őt mondjuk. Van, hogy köszön, lesüti a szemét és megy tovább.


Lehet nem is engem nézett mikor elkapta a fejét?


Vagy a pasik minden nővel ezt csinálják, aki picit is bejön nekik?


2015. okt. 20. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Mintha valami gimis tinilány írta volna. Ki-merre néz, meg ilyenek? Jesszusom! Felnőtt párkapcsolatok kategória! Fel kéne nőni!


Nem a férfiak nem ezt csinálják. A kisfiúk igen, de a férfiak nem. Ha akartok egymástól valamit, akkor nem bambulni kéne, hanem lépni. Akárkinek. Nem gondolod?

2015. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl tapasztalt. Ha az lennék, nem kérdezősködnék itt.
2015. okt. 20. 15:20
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem ne foglalkozzak vele, mert a fiúk minden lánnyak ezt csinálják?
2015. okt. 20. 15:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem minden lánnyal. 120 kiló lennél utánad sem forognának. Szimplán nem tudja, hogy hogy lépjen veled kapcsolatba, mert az egyetlen közös pontotok az az, hogy elmentek egymás mellett forgó szemekkel.
2015. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha igazán bejönnél neki odajönne hozzád valami szöveggel és elhívna valahová. Ez amit írtál, csak minimális flörtszerűség.
2015. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószínüleg észrevette hogy te bámulod és ezért csinálja. Ha érdekelnéd már lépett volna.
2015. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Nem, nem minden lánnyal. 120 kiló lennél utánad sem forognának. Szimplán nem tudja, hogy hogy lépjen veled kapcsolatba, mert az egyetlen közös pontotok az az, hogy elmentek egymás mellett forgó szemekkel." :D szakadok
2015. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem bámulom. Ő bámul engem. Ami nem gond, csak na. Szóval tetszem, de lépni nem fog? Remek.
2015. okt. 20. 15:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden pasi minden csajjal, kivéve: ...................
2015. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért csinálja, mert tetszel neki, csak félénkebb típus, nem mer kezdeményezni. Ha nem zavar a félénksége, próbálj beszélgetést kezdeményezni vele, akkor talán jobban feloldódik és esetleg elkezd veled flörtölni.


21/F

2015. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!