Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha valaki veszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valaki veszi a bátorságod hogy rátok írjon mindenkivel elbeszélgettek vagy csak azzal aki bejön?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 22:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*bátorságot
2013. júl. 23. 22:51
 2/11 anonim ***** válasza:
Attol fugg mit ir.
2013. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én mindenkivel, max ha később látom h nyomul, de nincs nálam esélye akkor gáz vagy nem, le szoktam tiltani :) ez így neki is jobb sztem :) habár volt aki még ez után is próbálkozott sima üzenetben :D

20L

2013. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenkivel.
2013. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Általában mindenkivel, hogy ne sérttsek meg senkit de az is fontos mit ír az illető.
2013. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenkivel:)
2013. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenkivel. Max ha később előjön a paraszt megszakítom a kapcsolatot
2013. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem mindenkivel. Akik alpári , paraszt hangnemben írtak azoknak nem is érdekelt a külseje, ott visszaírás sem volt.

Aki normálisan írt azzal elbeszélgettem, max nem lett semmi belőle.

19/L

2013. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én csak azzal aki bejön. Nem akarom tévhitekbe kergetni hogy van esélye miközben nincs.:) Volt egy srác aki élőben rám nézni nem mert, buliban persze ittasan játszotta nekem a fejét, beszéltem vele 1-2 szot és már a kapuig hazakisért kb jött volna be ez miatt...:// szval... én elövigyázatos vagyok nem akarom hogy átértékeljék amit csinálok :)

18L

2013. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Veszi a bátorságot?" Hát nem vagyok én olyan túl félelmetes jelenség, hogy bátorság kelljen hozzá.
2013. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!