Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy egy picivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy picivel átlag feletti lány alacsony igények mellet azért nem talál 1 éve párt, mert a pasik csak szexet akarnak?

Figyelt kérdés

Unokahúgom már egy éve nagyon keresi a párját, de nem találja. Pedig csinos formás nő, szerintem picit átlag feletti. Igényei csak annyi, hogy okos, kedves legyen valamit figyelmes és szeretni tudjon. Valóban nem számíthat neki a külső, mert az exe baromi kövér ronda fiú volt és nagyon nem illetek össze szerintem.

Nagyon el van keseredve, hogy ilyen igények mellett egy normális pasi sincs, mert mindenki csak laza kapcsolatot akar.


2015. okt. 22. 09:26
 1/5 A kérdező kommentje:

Na az exe teljesen olyan volt mint Molnár Krisztián :D.. Jóó nem ilyen idióta, hanem teljesen normális volt


https://www.youtube.com/watch?v=gfqL89aosqE

2015. okt. 22. 09:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak pech. Itt vagyok pl én. Azt nem tudom megitélni h jól nézek-e ki? Viszont mint írtad, az a lánynak szinte mindegy. Komoly kapcsolatot keresek. Elméletileg okos vagyok, humoros és kedves. (Ezt mások mondják). Illetve én nem látom magam csúnyának sem, bár mivel nem igazán találok senkit, így túl jól sem nézhetek ki...

Szval szerintem majd el jön az ideje, mint ahogy nekem is... :)

2015. okt. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

majd talál magának ,

nehéz megtalálni a normális,értelmes társat!

ha 25 év alatti akkor még van ideje,ha már 25 év feletti

akkor sokkal nehezebb,mert egyre többen foglaltak!

sok sikert!


szerencse kell hozzá

2015. okt. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:

Ezek azok az igényei, amiket kimond, igaz? Valamiért nem vonzza a pasikat, ha ennyi idő alatt az elmondott külsővel nem talált egyet sem.

26/F

2015. okt. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Valamiért nem vonzza a pasikat, ha ennyi idő alatt az elmondott külsővel nem talált egyet sem. "


Nagyon bolondos kislányos 28 éves kora ellenére, talán ez riasztja a pasikat vissza,

2015. okt. 22. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!