Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok hozzámillő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok hozzámillő pasit?

Figyelt kérdés

Egyszerûen nem értem, kedves vagyok, olvasott,figyelmes, az ismerõseim szerint csoda szép, mégsem találok olyan férfit aki nekem való lenne :(

Olyat keresek aki kb 22-24 éves, tájékozott, beválalós, lehet vele beszélgetni és érti a perverz kétértelûm humort.

Félek már soha nem találok rá. :( :( :(



2015. okt. 22. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
A francba, lemaradtam rólad vagy 20 évvel. Hol voltak akkoriban az ilyen nők???
2015. okt. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek Mr Pofonnal!!!
2015. okt. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A többi lány nem tudom hol volt, De én még pelenkában. :D
2015. okt. 22. 09:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok, csak a kor nem stimmel :/

26F

2015. okt. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hát ha van kedved ismerkedni akkor írj nyugodtan :D 22/f
2015. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%
Az itteni tapasztalatok szerint vagy a 40 éves "érett" nőket kergetik, vagy a saját nemüket. Így jártál...
2015. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb srác 20-26-27 éves korában még rettenetesen éretlen agyilag sokszor az inteligensebb 20-22 közti csajokhoz képest, ha ilyen pasit keresel feljebb kell emelned azt a korhatárt 28-29 től felfele.
2015. okt. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán rossz helyen kerested, vagy aki mégis minden szempontodnak megfelelt azt pedig elutasítottad a külső miatt. ;)
2015. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont a kategóriában vagyok... 23 éves, a környezetem tájékozottnak tart, szeretek tartalmasan beszélgetni, szeretem az intelligensebb humort.

És ilyen férfi barátaim legalább ötöde. A hozzád hasonló lány ismerőseim közül mindnek van pasija...

Írd le a buktatód és mindjárt meglesz az ok. Az egyértelmű, hogy itt valami sántít! :D

2015. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!