Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire zavar titeket egy kis felesleg a pasi derekán, hasán? Illetve hol ismerkedtek szívesen?

Figyelt kérdés

Ülőmunkát végzek (informatika), és mivel most eléggé a karrieremet és a későbbi anyagi biztonságomat szeretném megalapozni, nem nagyon van energiám és időm a sportra. Biciklizni szeretek a legjobban egyébként, nem vagyok az a kimondott gyúrós, konditermes fajta.


Nem félek odamenni a lányokhoz beszélgetni, ismerkedni, de nem vagyok nagyon nyomulós macsó. (Költözés miatt egyébként is kell az új ismeretségekre időt szakítani, mert nem szeretek antiszociálisan élni.)


Lehet törölni fogják, mert ez nem a reklám helye, de érdekelne, hogy mennyire tartjátok színvonalas helynek a Salvatore koktélbárt vagy mondjuk az újonnan nyílt Tesla club-ot ismerkedés szempontjából?


27/F



2015. okt. 22. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar a kis felesleg, ha az valóban kicsi. Ha valaki nagyon el van hízva, és nem tesz ellene semmit, az taszító, de egy picike poci vagy husi a deréknál nem probléma. A páromnak is van egy kis feleslege, és még jól is áll neki, tetszik :) A helyekről meg nem tudok nyilatkozni, mivel nem ismerem őket, nem járok ilyen helyekre (és utoljára tinikoromban ismerkedtem, mert hosszú kapcsolatban vagyok régóta).
2015. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem eleve a macis alkat jön be egy férfin.

A Salvatore koktélbár elegáns és nappal is jó betérni. Ezzel szemben a Tesla kissé (számomra) zsúfolt, nem járok oda.

2015. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem a felesleg zavarna, hanem az, hogy nem rovid ido alatt keresel penzt az eszeddel a sajat cegedben.

A sport a letelemem, az elettarsam is szeret egyutt sportolni. Ez csak az en velemenyem, foglalt is vagyok.

Az ismerkedesben hajra! Ne zavarjon semmi es senki! Jol teszed, hogy odamesz nokhoz! N

2015. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Lehet most ez új információ lesz neked, de nem mindenkinek vannak milliói arra, hogy saját céget alapítson. Támogatást sem a 0 önrészre ad az EU-sem. (Utánajártam/olvastam már elhiheted, mert vannak ötleteim.):/

2015. okt. 23. 06:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem kifejezetten tetszik a túlsúly, a hurka, a hasháj...

Még csak 28 vagy, gondolom sem feleség, sem gyerek, sem háziállat nem 'zavarja' a köreidet...

Munka után mindenképpen mozogj, legyen lételemed a sport, ami közben még ismerkedni is lehet!

Vannak jó közösségek:

[link]

illetve számtalan bringás is.

2017. márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!