Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Próbálok ráírni egy srácra. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálok ráírni egy srácra. A napokban többször és sokat online volt, de ma pl. alig. Fel lép és ki is. Akkor írjak, ha elérhető, nem? 19l

Figyelt kérdés
Annak semmi értelme, ha dobok egy sziát és kész...
2015. okt. 22. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk tegyél fel a szia mellé egy kérdést is, amire ha feljön facere, tud válaszolni. Nem csak akkor lehet valakinek írni, ha épp elérhető.
2015. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha beszélgetni akarok vele, azért jobb, ha épp elérhető. És én azt szeretnék.
2015. okt. 22. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha felmegy facere majd lemegy róla, szóval állandóan váltja, akkor sosem lesz hosszabb ideig fent, hogy tudjatok rendesen beszélgetni. Talán ha majd kialakul valami barátság vagy több, akkor szívesen marad fent facen, hogy veled beszéljen. Addig viszont szerintem írj neki, legfeljebb nem azonnal válaszol, de így is lehet beszélgetni csak tovább tart. Ha viszont sosem írsz rá, mert vàrod az "alkalmat", akkor könnyen elszaladzthatod.

Hajrá :)

2015. okt. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra ne várj, hogy valaki huzamosabb ideig "most aktív" legyen messengeren :DDD. Előttem pl. itt a telefon, valószínűleg azt mutatja másoknak, hogy 10 perce voltam aktív (akkor küldtem az utolsó üzenetet valakinek), de attól még, ha valaki ebben a percben ír, és van netem, a telefonom meg be van kapcsolva, akkor azonnal megkapom az üznetet, és látom is.
2015. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ráírhatsz bármikor. Amint Online lesz tud reagálni rá. Esetleg kérdezz tőle valamit, amint olnline lesz megkapja válaszol, és biztos lesz olyan amikor mind ketten Online lesztek és tudtok beszélgetni.
2015. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!