Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon kínos volt, szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kínos volt, szerintetek?

Figyelt kérdés
Ez nagyon kínos volt számomra, együttlét alatt lepukizott többször is, mire megjegyeztem neki a sokadik ilyen után, hogy merre találja a mosdót, erre ő teljesen elszégyellte magát és az este további részében nem szólt hozzám. 30/F

2015. okt. 23. 12:15
 1/5 A kérdező kommentje:
megsértődhetett egy ilyenen?
2015. okt. 23. 12:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem puncipuki volt? Mert az a szex természetes velejárója...
2015. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem punipuki volt.
2015. okt. 23. 12:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a csaj viselkedett h ülyén. Ha elrontotta a gyomrát, minek vág bele szexbe ilyen állapotban...nem normális, cska lejáratja magát.


Úgy vettem ki az írásból, h alkalmi szex volt. egy összeszokott pár több mindent elnéz a másiknak, de itt nem erről van szó szerintem, ez a csaj nem tud viselkedni.


31N

2015. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első puki után elszégyelltem volna magam és kimegyek a mosdóba,nem pedig fingurászok tovább.A helyzet szó szerint GÁZ :-D
2015. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!