Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki, ha az első randin sok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha az első randin sok a kínos csend?

Figyelt kérdés
Most találkoztam először egy fiúval és nem igazán tudtam vele beszélgetni, be is szólt, hogy milyen csendes vagyok, így aztán mégjobban ráparáztam. Olyan kellemetlen volt. Ennek ellenére mégis elhívott találkozni másodszor, pedig azt hittem, nem fog. Ő 25, én 20 éves vagyok.
2015. okt. 4. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy beszólás volt. Lehet ő sem tudott ezzel nagyon mit kezdeni, vagy mindig előrukkolni valami témával. Nem baj, ha valaki csendes, de azért próbálj meg egy kicsit empatikusabb lenni, gondolj bele, milyen lehet így fenn tartani egy beszélgetést. Lehetsz egy picit aktívabb legközelebb. Gondolom nem volt ez akkora gond, ha mégis elhívott újra.
2015. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen elég ciki, viszont ha ennek ellenére másodszorra is elhívott biztosan nagyon tetszel neki.

Hogy elkerüld a második randin is a kínos csendet készülj kérdésekkel, témákkal amiket bármikor be lehet dobni. Érdeklődd meg, vagy nézz utána miket szeret, mik érdeklik legjobban a hódolód és tudj meg róluk mindent, hogy később sokat tudjatok beszélni.

2015. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz azon, mi történt az első randin, a lényeg, hogy elhívott megint. A második találkozásra gondolj úgy, hogy tiszta lappal indulsz. Kérdezz rá pár dologra, amiről az első randin mesélt, hogy kifejezd, figyeltél rá. Nem kell mindig Neked vezetned a beszélgetést, csak legyél érdeklődő. Ha ennek ellenére mégis úgy érzed, hogy beszól, akkor meg ne erőlködj többet.
2015. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyelj arra amit mond, és kérdezz vissza, vagy kösd hozzá a te meglátásodat, tapasztalatodat, avagy az igazságot, hogy nem vagy járatos az adott témában így nem tudsz mit hozzáfűzni. Ez még mindig jobb, mintha bólogatnál, miközben egyáltalán azt se tudod miről beszél.


Kis odafigyeléssel simán fent lehet tartani egy beszélgetést.


Amúgy meg ne eldöntendő kérdést tegyél fel, hanem kifejtőset. A mit gondolsz arról hogy ..., mi a véleményed arról hogy ..., -vl kezdődő kérdések a kifejtősek. Innentől már csak figyelned kell arra amit mondd. (már ha érdekel a pasi!)

2015. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem úgymond az első randin sok téma volt, de hosszú idő után mikor kicsit csönd lett, akkor kapott az alkalmon és akkor kaptam az első csókom. Utána ha volt is csönd, már nem éreztük kínosnak.

Mondjuk hiába írom, mert ezt neki kell megtenni nem neked.

2015. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vidd el valami zajos helyre, ott kevésbé kínos az a bizonyos...
2015. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!