Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen férfiról? *hosszú*

Figyelt kérdés

Random pozitív-negatív gondolatok, a teljesség igénye nélkül:


- Egyetemista, határozott jövőképe van és komoly ambíciói

- Általános, de differenciált a képe a valódi férfiasságról; alapja a régi hagyományos férfi értékek

- Elutasítja a mai/új férfi és női ideál, viselkedés, szerepek minden egyes részletét

- Határozott személyiség, mindenről megvan a véleménye; a céljai, elvei iránti elköteleződése megingathatatlan (habár a sikeressége felől néha akadnak kétségei, de ezt senkinek nem mutatja)

- Rendszeresen és keményen edz (erőemelés), foglalkozik a külsejével, az egészségével

- Szeret és tud sütni/főzni, általában mindenki meglepődik, hogy mennyire jól; a legbonyolultabb süteményreceptek sem jelentenek problémát

- Érdeklődése elsősorban(!) a politika-történelem-filozófia-emberi viselkedés területein mozog (minden ehhez kapcsolódó kisebb és mellék témakört beleértve)

- Nem keresztény, nem vallásos a hagyományos értelemben, de az utóbbi időben felfedezett magában valamit, ami egyre inkább növeli az érdeklődését a katolicizmus iránt

- Angolul-németül beszél, és még legalább 2 nyelvet el fog sajátítani

- Önfejű, saját hibájából tanul, kivétel ha olyan ember ad neki tanácsot, akiben már előzőleg is megbízott (nem hagyatkozik idegenek jó tanácsaira)

- Az elveivel, elképzeléseivel kapcsolatban iszonyatosan makacs tud lenni, egyesek szerint akár "dogmatikus" is (a valóságban az úgy valósul meg, hogy az emberség határain belül bármire képes az elvei betartása érdekében, és nem volt még példa az ezektől való eltérésre, soha életében)

- Nehezen teremt és tart fenn emberi kapcsolatokat, egyáltalán nincs, vagy csak nagyon kevés empátiával rendelkezik, alapvetően könyörtelen és törtető alak

- Kivétel ez utóbbi alól az a közösség/csoport, ami közel áll hozzá

- Nőkben elsősorban a feleséget és anyát keresi, egyáltalán nem érdekelt a modern "párkapcsolatosdiban" (így a konkrét házasság első és egyetlen céljának a gyerekek felnevelését tartja)

- Legalább 4 gyereket szeretne, és szívesen fogadna örökbe is

- A családja anyagi biztonságának biztosítása után a "felesleges pénzét" szívesen adományozná személyesen(!, nem alapítványokon keresztül) azoknak a gyerekeknek, akik szerinte megérdemlik

- Személyesen is részt venne a fiatalság nevelésében, segítésében (a saját akaratából (ingyenesen), a saját szabadidejében, a saját elvei alapján), és ennek mikéntjeiről konkrét elképzelései, tervei is vannak, amiket lehetőség szerint megvalósít (a végzettsége, foglalkozása messze nem ehhez kapcsolódik)

- Határozott, józan politikai világképe van, amit ezer és egy oldalról alá tud támasztani

- Elítéli/feleslegesnek tartja/nem tartja sokra az öncélú dolgokat (tudomány bizonyos területei, bizonyos sportok, etc.), teljesen emberközpontú ("mindennek a mértéke az ember")

- Iszonyatosan lusta, sokat kell dolgoznia az önfegyelmén, és meg is teszi ezt minden egyes nap.


Hirtelen ennyi.

Ezek között akadnak olyanok, amik egymásnak ellentmondanak. Ezek nem a felsorolás hamisságát bizonyítják, hanem az említett ember belső-ellentéteit és problémáit (lévén, 19 éves személyről van szó). :)



2015. okt. 23. 19:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Olyan, mintha ezt a kis iromanyt sajat magadrol irtad.
2015. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%

Valaki nagyon imádja a saját fa$zát szopni....

De komolyan, ennyi öntömjénezést Steve Jobs-tól láttam utoljára, amikor eljátszotta a világmegváltó techo-Jézust, aki elhozza a jövőt a sok koszos parasztnak. Őszintén, most azt várod, hogy majd rád ugrik minden csaj és megveregetik a válladat, miközben azt harsogják, hogy "ez igen, ennyire egyedi és érdekes srácot még sose láttam", vagy mire számítasz? Ha dicséretet akarsz, akkor tessék, kapsz tőlem: nagyon egyedi kisfiú vagy, a többiek joggal irigykedhetnek rád a játszótéren."

Na, most már jobban érzed magad, vagy nyaljam még a virtuális segged?

2015. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Magamról írtam, de teljesen lényegtelen. A kérdés sem ez volt.
2015. okt. 23. 19:34
 4/23 anonim ***** válasza:
32%

Ahogy mondtad, vannak nagyon jó és kevésbé jó (számomra elfogadhatatlan) elveid, tulajdonságaid. Normális ember ilyen világba nem szül 4 gyereket.

19 évesen nagyon komoly dolgokról írtál, azért van egy vidámabb, önfeledtebb oldalad is? Nem arra gondolok, hogy lemész a bedrogozott partipitsák közé a diszkóba, de az embernek néha lazítani is kell.

2015. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szerintem érdekes egyéniség lehetsz, nagyon fiatal korod ellenére, igaz egyelőre túl sok ellentmondásban önmagaddal.

Hiányolok egy kis humort és játékosságot.

Kíváncsi lennék milyen párt képzelsz el magadnak, illetve milyet tudnál szeretni. (N)

2015. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Kolerikus személyiségtípus


[link]

2015. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem szimpatikus.
2015. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Túlságosan introvertált és komoly ember látszatát kelted.Nagyon komolyan veszed saját magad,nélkülözve minden lazaságot.Ez engem kicsit elijesztene.
2015. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Oke nalam abszolut nem mukodnek a fent leirtak leven az eletben nem jonnek ossze minimalis empatiaval rendelkezo, dogmatikus emberrel akinek nem az elkepzeleseivel van baj, hanem azzal h nem rugalmas,Es nehezen revidialja a velemenyet (mar ha egyaltalan:-)


Az elkepzelesek, celok jok, egyebkent sok sikert:-)

2015. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#4:


"Ilyen világba"? A világ olyan, amilyen az emberek ( = az emberek a világ). A világ megváltoztatására illetve ezen világ ellen való fellépésre pedig azt javaslod, hogy senki ne szüljön (4) gyereket? Nem tudom megérteni.


Az önfeledtebb oldalam és a szórakozás az edzés. :) Ezt általában nehéz elképzelnie egy olyan embernek, aki nem edz. Egy jó edzés nálam többet ér, mint egy átbulizott hétvége, ráadásul a javamat szolgálja.

Élvezetes és kikapcsoló tud lenni számomra az is, ha valakivel érdemben vitázhatok. A vita alatt itt azt kell érteni, hogy közösen keresünk egy kérdésre választ, és mivel két különböző ember vagyunk, ezért különböző perspektívákból látjuk és közelítjük meg a kérdést. Végül pedig kialakul egy válasz, vagy akár több válasz, több kontextusban.


De szeretek például utazni és túrázni is, imádom a fantasy műveket, zenét, művészeteket, szeretek olvasni (csak nincs időm a kötelezők mellett), és szeretem és élvezem azt is, amit tanulok, hiszen tulajdonképpen a világnézetemet szolgálja.


Szóval, minden szórakozásom tulajdonképpen így vagy úgy a személyiségem fejlődését szolgálja (most, hogy újra végig olvastam ezt a listát). Mint mondtam, nem szeretem az öncélú dolgokat, és örömet sem igazán találok bennük (nem álszentség, tényleg nem).


#5:


A humorom totál idétlen, gyerekes, mások szerint "buta". Ez egy kisebb része. A nagyobb az végtelen mennyiségű irónia, szarkazmus, nem ritkán olyan méretekben, amit rajtam kívül senki más nem ért (még a saját anyám se, az azért már problémás).


Az általam elképzelt párról hosszú oldalakat tudnék írni. :) Nagyon magasak lennének azok az elvárások, soha, senki nem felelne meg nekik.

Így tulajdonképpen, nagy vonalakban ezeket tudnám mondani:

0. Szűz (ez a "beugró" :) )

1. Anya-feleség típus ( = igazi nő)

2. Inspirál, támogat, hatására képes vagyok leadni azt a teljesítményt, amiben a végtelen lustaságom gátol (ennek ellenére nem külső segítséget várok a lustaságom megoldására)

3. Meg tudok pihenni mellette, házból otthont csinál


Ha ezek megvannak, akkor minden más is megvan, hiszek ezek feltételezik az összes többit (bár nagyon általános dolgok). Az inspirálás és támogatás például feltételezi a 4. nem említett, de számomra szintén egyik legfontosabb pontot; klasszikus műveltséget.



#6:


A legfőbb ellentmondásom magammal, hogy a tudatos, célratörő részem iszonyatosan közösségi, a jelenlegi állapotom pedig tökéletesen introvertált és alkalmatlan minden kapcsolatra (beképzeltnek, arrogánsnak tűnök, akit senki nem érdekel, aki megközelíthetetlen és jéghideg, és nem értem, nem tudok rájönni, hogy mitől. Senki nem marad mellettem, senki nem tanúsít komoly érdeklődést ezek miatt).


Szóval ez a kolerikus dolog maximum a célom lehetne. Bár ha mindenképpen így kellene meghatároznom magam, akkor szívesebben lennék romantikus "lángész-zseni diktátor". :) Kissé meg is felel a leírás ennek a személyiségtípusnak, persze sosem lennék annyira nagyképű, hogy valaha is elégedett legyek a meglévő hibáimmal.

2015. okt. 23. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!