Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról a férfiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a férfiról aki megüt egy nött, többször is mindig durvábban?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 14:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
Azt, hog egy féreg
2015. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Erőszakosak a nöttekkel, gonosz, csúnya emberek.
2015. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Altalaban az elso valaszolonak adok igazat, de azert mar talalkoztam olyan nostennyel, akit szivem szerint mar felrugtam volna, csak a jolneveltsegem nem engedte.
2015. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Olyat is lattam mar, hogy egy lany szerette ha ossze-vissza vertek.
2015. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy miért nincs még a börtömben?
2015. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Azt gondolom, hogy egy szerencsétlen balfék, aki egy otromba buta nővel él együtt, ahelyett hogy otthagyná a csipába.
2015. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Már a kérdés is helytelen. Az, aki megüt egy nőt, minden csak NEM FÉRFI!
2015. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Blade Bone ***** válasza:
Hát igen, az olyanok nem férfiak, nem is tudnának még a szemébe se nézni egy férfinak, ezért ütnek nőket, lányokat.
2015. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán érdekel. Sőt azokat sem értem, akik szerint az ilyen férfi nem férfi. Mert? Jó hülye az a nő, aki hagyja magát másodszor is bántani...
2015. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

" Sőt azokat sem értem, akik szerint az ilyen férfi nem férfi. Mert?"


Te ezt most komolyan kérdezed??! Mert NEM emelünk kezet SENKIRE, főleg nem egy gyenge nőre. Azért. Az ilyen ne nevezze magát férfinak, mert nem az.


"Jó hülye az a nő, aki hagyja magát másodszor is bántani..."

Ezzel egyetértek, DE épp elég egyszer megütni egy nőt ahhoz, hogy egy szánalmas sz@rházinak nevezzük az illetőt. Se egyszer, se kétszer, se hányszor nem ütünk meg nőt (és senki mást sem)! Ez a lényeg!

2015. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!