Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, milyen egy elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen egy elfogadható/jó/kiváló ismerkedési szöveg?

Figyelt kérdés
Kérlek kort is írjatok

2015. okt. 23. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A tapasztalataim azt mutatják, hogy a siker egyáltalán nem a szövegen múlik. Saját példámból kiindulva elég sokfélét kipróbáltam, de sajnos minden egyes ismerkedési kísérletem elbukott ott, hogy alacsony vagyok és ocsmány. És mivel csak hányingert tudok kiváltani a lányokból vonzalom helyett, így aztán bármit mondhatok, akkor sem lesz sikeres.
2015. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Ez az ál-önmarcangolás nem fog működni, de erre rájössz majd magad is.

Légy proaktív és bátor.

2015. okt. 23. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
2: Az ember az én külsőmmel lehet bármennyire proaktív vagy bátor, akkor sem találhat egy olyan lányt sem, aki legalább randira eljönne vele. Sajnos az egyetlen dolog, amit egy lányból képes vagyok kiváltani, az a hányinger, és csak azért, mert alacsonynak és ocsmánynak születtem.
2015. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3as. Ez van, barátom, senki se tökéletes.... XD
2015. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem lány vagyok, de szerintem minél indirektebb módon közelítesz, annál jobb esélyekkel indulsz, illetve a visszautasítás sem lesz annyira kellemetlen.


Csak vigyázz, hogy ne sablon szövegeket mondj, próbálj az adott szituációhoz illő dolgokat kitalálni.

2015. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Add magad,legyél humoros!
2015. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!