Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélnek el a csajok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el a csajok az alkatom miatt?

Figyelt kérdés
190 cm magas vagyok, 77 kiló, 22 éves tehát elég vékony testalkatú vagyok. De rengeteget eszem, és sportolok is. Nem tartom magam csúnyának, persze kimondottan jóképűnek sem. Van olyan csaj (16 évtől felfelé) aki szerint ez nem gáz?

2015. okt. 24. 14:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szep nagyra nottel amit a magassagodat illeti. :)

Semmi baj nincs veled azok alapjan ahogy leirod magad.

28/N

2015. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy legalább magas vagy. Én sajnos alacsonynak születtem, szóval soha sem lesz esélyem párkapcsolatra.
2015. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?

Szerintem egyátalán nem gáz. Mindenki más. :-)

Van akinek az jön be, van akinek nem. De amúgy sem lehet mindenkinek megfelelni! :-) Illetve a belső értékek amúgy is fontosabbak!

20/L

2015. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én 185cm, 70kg vagyok, és a lányoknak kifejezetten bejön a testalkatom, szóval nem vágom, mi a bajod, vagy bárkinek mi baja veled.
2015. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Miért ítélnének el? Mit mondtak?


Nekem ennyiből semmi ellenérzésem nincs, aztán vagy szimpatikus vagy, vagy nem.

2015. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

#1~ es vagyok

Kettesnek uzenem de lehet csajod igy is emiatt ne aggodj.

2015. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
azt hittem a magas-vékony srác többszöri felszólítás után végül felakasztotta magát, ezek szerint még mindig él, legalábbis az egyik inkarnációja.
2015. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
1, 6: Tapasztalatból írom, hogy nincs esélyem párkapcsolatra, hiszen rengeteg lánynál próbálkoztam már, de egynek sem kellettem még soha. Jelenleg 29 éves vagyok.
2015. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8, több olyan 160 centi körüli vagy az alatti magasságú fiú ismerősöm van, akik nagyon csinos, kedves barátnőkkel, többségük azóta már feleséggel van együtt. Az egyik ilyen srác nekem is nagyon bejött, és az pont a legalacsonyabb volt köztük, sajnos én nem tetszettem neki, de hát ez van, szíve joga.
2015. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz az ilyen testalkat, sőt nekem ilyesmi az ideális pasi.
2015. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!