Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan mászhatnék ki abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mászhatnék ki abból, hogy elkönyveltem magam minden lánynál esélytelennek a vékony, magas alkatom miatt? 20F

Figyelt kérdés

190cm és 82kg vagyok. Nem olyan nagyon vékony, de vékony. Nagyon zavart mindig és az önbizalmam szinte nulla, félek lányokkal beszélni, ismerkedni és kezdeményezni sosem mertem, igaz nem is nagyon vettek észre. Úgy érzem ez a testalkat aláássa minden esélyemet, mert ők erős férfira vágynak, aki magabiztos. Igyekeztem/igyekszem izmot felszedni, még ha hízni (tehát zsírosodni) nem is szeretnék. Már lassan 1.5 éve edzek rendszeresen és rendesen eszek mellette, de olyan komoly eredménye nincs. Mondták már, hogy izmos a karom és széles a vállam, ez valamennyire igaz is, de maximum ezek amiket ki lehet emelni, hogy fejlődtek, pedig mindenre edzek.

Viszont ez a vékonyság valami borzasztó visszatartó erő nekem. Főleg, hogy itt is szoktam látni, hogy egy vékony fiúnak annyi esélye sincs mint egy túlsúlyosnak és nem igazán tudnak rájuk férfiként tekinteni a nők :/ Így olyan furán érzem magam nők, lányok előtt, tudom, hogy le sem..


2015. aug. 28. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ne összpontosíts ennyire a látszatra, és fogadd el magad annak, aki vagy, merj önmagad lenni és érezd jól magad a bőrödben, a többi meg majd alakul.


Illetve ne sajnáltasd magad itt örökké. Én "öreg" vagyok hozzád, de a te korodban pont volt egy hozzád hasonló alkatú barátom, igaz, ő nem nyavalygott állandóan.

2015. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De akkor tisztázzuk le, jól gondolom, hogy ez nem éppen egy vonzó alkat?
2015. aug. 28. 11:54
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Az 190/82 nem annyira vékony, én voltam pár centivel magasabbként 70 kiló is, mégis voltak nők, akik vonzódtak hozzám.
2015. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én sokkal vékonyabb vagyok nálad, mégis van/volt jócskán sikerem a nőknél.
2015. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Nos, első válaszoló vagyok, azzal a barátommal nem a testalkata miatt mentünk szét. Neked sem a testalkatoddal van baj. De ha te ezt akarod hinni, senki nem tud segíteni rajtad.
2015. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De mindig ezt olvasom mindenhol, hogy a vékony fiúk nem kellenek a legtöbb lánynak :/ Így már mindegyikre úgy tekintek, hogy biztos ő is így gondolkodik, így tekint rám. Érdekes mód azt sosem olvasom, hogy az izmos fiúk férfiatlanok és nem kellenek a nőknek..sosem látok izmos srácot egyedül, vékonyat annál többet. A mackósakat sem éri ennyi kritika.
2015. aug. 28. 12:01
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia! Az én barátom is kb hasonló alkat, talán még picit vékonyabb is, mint te lehetsz a paramétereid alapján. És imádom. És odavagyok érte, mert hihetetlenül férfias a kisugárzása. Mikor vele vagyok, egyszerűen biztonságban érzem magam. Pedig vékonyabb a karja, meg a lába, mint az enyém... És nagyon remélem, hogy vele fogom leélni az egész életemet. Pedig ő nem is edz semmit.

Hidd el, egy normális lánynak egyáltalán nem a külső az elsődleges, hanem a belső tulajdonságok. Tudom, hogy ez elcsépeltnek tűnik, de tényleg így van. Egyébként meg a legtöbb lány számára vonzó, ha egy férfi magas, szóval még nem is igaz, amit írsz. Szerintem nagyon rosszul látod magadat és mivel tudat alatt próbálsz láthatatlan lenni, nem is csoda, hogy ezt megérzik és nem jönnek össze a dolgok. De ezen belül kell változtatni, mert biztos nem a külsőddel van a gond, hanem azzal, ahogy magadat látod.

20/L

2015. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én meg egy csomó vékony (és sokszor nem is túl jóképű) srácot látok tök szép csajokkal, nyilván izmosnak lenni előnyös lehet, de nem létfontosságú.
2015. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ahogy idősebbek lesznek a csajok, úgy igénylik egyre jobban az izmokat vagy a testes alkatot, 18 alatt a vékony az ideálja sokaknak, de 20on évesen már nem.
2015. aug. 28. 12:09
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vak vagy? Nem olvasod a válaszokat? Minek írsz kérdést, ha lesz*arod a válaszokat és csak a saját fals elképzelésed nyomatod?
2015. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!