Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya fiúnak szerencsésebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúnak szerencsésebb interneten ismerkednie?

Figyelt kérdés
Élőben elfordulnak a nők, interneten inkább a belsőt ismerik meg így ott jobb ismerkedniük?
2015. okt. 25. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Képzelem milyen erős lehet az alkarod...:D
2015. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

És ha képcseré kerül a sor, akkor meg koppansz egyet?


És ki szerint vagy csúnya?

Mivel mindenkinek más a szép, más tetszik!

2015. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

A lehető legszarabb :D

Egy csúnya fiúnak egyetlen esélye van: bunkó lesz, kigyúrja magát és lökdösődik diszkóban

2015. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 aladar12 ***** válasza:
inkább élőben. ott azért kevésbé tudnak válogatni.
2015. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Némileg szerencsésebb, de siker szintjén azért nem várjon az ember hatalmas előreugrást. Viszont szerintem a neten sokkal enyhébben (mondhatni kedvesebben) utasítanak vissza. Itt maximum annyi lehet, hogy ha nem jössz be neki, akkor nem ír többé vissza, de ez még sokkal jobb mintha mondjuk élőben kiröhögne


Az interneten történő ismerkedésnél a legnagyobb hátrány az esetleges távolság a felek közt. Mindig a lakóhelyed környékéről keresgélj!

(Ne járj úgy, mint én!)

2015. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen is meg nem is. Ha interneten ismerkedsz, akkor semmiképpen ne próbáld beállítani magad olyannak amilyen nem vagy. Hanem inkább őszintén beszélj a problémáidról és ha találsz olyan lányt aki ezeket megérti, akkor becsüld meg Őt nagyon! Legyetek barátok! Ilyen esetben talán jobb lenne, ha egy YouTube videót készítenél magadról kép helyett, mert a kép nagyon egyoldalú, csak egy pillanatot ragad ki (ami nem biztos, hogy éppen a legjobb pillanatod), amíg egy videón jobban átjön az egyéniséged – amivel lehet, hogy fel tudod kelteni egy lány érdeklődését. Élőben nekem az vált be, hogy mindig próbáltam a lányok szemébe nézni! Egy gyönyörű női szem rengeteg titkot rejt, amit elsőre, felületesen nem is lehet észrevenni! Ettől bátorodtam fel! :-) És azon kívül feledteti az önbizalomhiányodat, reményt és megértését sugalmaz; meg hát egy lány, nő szeme egyszerűen szép és kész, van amelyik annyira, hogy szinte azonnal kitérsz a hitelből... :-)
2015. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha elfordulnak sajnos az a te hibád, és nem biztos hogy a külsőd miatt. Mindenkinek azt kellene fell fogni hogy kicsit figyelsz magadra és már jobb vagy mint gondoltad volna mint pl. ruha kiválasztás ( nem kell drága ) haj, kommunikáció és hasonló apróságok. Nem félni kell ha nem oda tenni magad :)
2015. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

kitérsz a **hitedből***

bocs, a mesterséges intelligencia... :-)

2015. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen! Élőben egy csúnya férfit még csak szóra sem méltatják. Lehetetlen kommunikációt kezdeni. Interneten akkor van esély, ha nincs rólad kép, akkor elég jól el lehet beszélgetni a lányokkal, de sajnos mindig eljön a képküldés ideje. Sajnos engem ilyenkor mindig elutasítanak. Hiába, alacsony vagyok és ocsmány, szóval soha sem tudna egy lány sem vonzódni hozzám.
2015. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem rosszabb interneten ismerkedned:a lányok úgy működnek hogy meglátják a külsőt és felruházzák a tagot egyéb tulajdonságokkal. Természetesen aki szép az alanyi jogon jólelkű kedves , dolgos, okos bátor lesz stb a ronda meg ennek ellenkezője mint a rajzfilmekben. személyesen legalábbb helyben vagy és kiigazíthatod hogy"ja egyébként nem kínzok állatokat ismerem az ábécé-t
2015. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!