Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Debreceni vagyok, itt hol és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debreceni vagyok, itt hol és hogyan foghatnék gazdag férjet? Hol vannak gazdag emberek?

Figyelt kérdés
Debreceni vagyok, hol / hogy lehetne gazdag férfiakkal ismerkednem? Ítélkezőkre nem vagyok kíváncsi, mert csak én tudom hogy milyen nyomorban élek. Az adottságaim megvannak hozzá.

2015. okt. 26. 13:24
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
80%
Ez akkor is szánalmas.
2015. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
82%
elmész hivatásos luxusprostinak, ott megismerkedhetsz gazdag pasikkal. Mert gondolom az nem fog zavarni ha öreges, és kutyába se néznek, hisz ez alap azoknál, akiket kitartanak.
2015. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
88%
Én gazdag vagyok, de csak azért senkivel nem házasodnék össze, hogy a nyomorán segítsek, nem vagyok szeretetszolgálat, nem szeretem, ha csak a pénzemért szeretnek, és ezt szerintem a többi gazdag ember nevében is mondhatom. Debrecenben nem nagyon vannak gazdagok, de biztos van pár család az ilyen elitebb kertvárosi részen, vagy a környéki városok elit környékein, nekem pl. Hajdúböszörményben lakik egy gazdag barátom. Ha viszont nagyobb valószínűséggel akarsz gazdagokat találni, akkor Budapestre gyere, én itt lakom a XII. kerültben ,itt a környékünkön a kerületben nagyon sok gazdag lakik, ez szintén elmondható a II. kerületről is, itt nagyobb valószínűséggel találsz gazdag embereket, de továbbra is mondom, h ne sok jóra számíts, kivéve persze ha kifogsz egy olyan figurát aki vonzódik hozzá.
2015. okt. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Társkereső, aztán igyekezz a gazdag menedzsernek kinéző figurákkal randizni.
2015. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
84%

Drága helyeken, bár ezekre már ahhoz is pénz kellhet, hogy bejuss.

Drága üzletek, szórakozóhelyek, éttermek...

2015. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
87%
Legalább őszinte...
2015. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
3-as, gazdagok még a legeldugottabb kis faluban is vannak. Ott is van olyan ember, akinek több kocsija van, több háza (persze nem a faluban) nyaralói vannak az ország különböző pontjain.
2015. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 Noren1989 ***** válasza:
96%

Felköltözöl Pestre, szépen elmész egy éjszakai lebujba konzumhölgynek, és ajvé, egyből sinen van a karriered!

Mi természetesen nem is kételkedtünk abban, hogy minden képességed/adottságod megvan-e hozzá.


26/F

2015. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Elittárs? Amíg fent voltam sok férfit láttam, aki gazdagnak tűnt, legalábbis annak akartak látszani. Nekem nem jön be az ilyesmi.
2015. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális hozzászólásokat!

ELŐSZÖR IS ... nem megyek semmiféle lebujba. Másodszor is, 19 éves vagyok, és akármilyen hihetetlen, NEM VOLT MÉG PÁRKAPCSOLATOM/TESTI KAPCSOLATOM SENKIVEL.. Egy normális, kiegyensúlyozott kapcsolatot szeretnék, de nálam alap feltétel hogy ne olyan anyagi körülmények között éljen, mint én. Őszinte vagyok, és önmagamat adom. Akinek nem tetszik valami, az vonszolja el magát.

2015. okt. 26. 14:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!