Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Debreceni vagyok, itt hol és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debreceni vagyok, itt hol és hogyan foghatnék gazdag férjet? Hol vannak gazdag emberek?

Figyelt kérdés
Debreceni vagyok, hol / hogy lehetne gazdag férfiakkal ismerkednem? Ítélkezőkre nem vagyok kíváncsi, mert csak én tudom hogy milyen nyomorban élek. Az adottságaim megvannak hozzá.

2015. okt. 26. 13:24
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

40-es hozzászóló, Köszönöm szépen a biztatást, én is tudom hogy sikerülni fog. :)



41-es, írtam privátot!:)

2015. okt. 27. 20:23
 42/48 anonim ***** válasza:
52%

Tartok tőle nem fog egyik napról a másikra menni, de sose szabad feladni. Én se voltam gazdag, sőt volt elég nélkülözésben részem, de sikerült jobb irányba fordítani az életem. Debrecen nagy város, sok jómódú emberrel, ne add fel és szerencséd lesz. Egyetem után ha el tudsz nagy vállalathoz helyezkedni, ott sok gazdag pasi lehet ;)

Mégis milyen adottságokra gondoltál?

2015. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
64%
Kérdezték már néhányan, én is csatlakozok hozzájuk.Miért nem vagy őszinte, azt hiszed nem látszik hogy hazudozol?
2015. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
73%

Ha élőben is olyan szofisztikáltan fogalmazol, mint itt, a válaszokban, akkor esélytelen, hogy épeszű ember veled kezdjen. Tudsz viselkedni? Hát a válaszaidból nem ez süt le. Látom a Debreceni Egyetem színvonala is egyre lejjebb esik...

Elárulok egy titkot. Minél inkább rágörcsölsz, annál kevésbé fog összejönni. Ha tényleg egyetemista vagy, menj el szórakozni, én ott ismertem meg két gazdag barátomat is. Persze az elején nem tudtam hogy azok. Loft, ott leginkább pénzesebbek mozognak, bár én az egyiket a Visionban ismertem meg.

2015. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
48%
Fel se tudna öltözni egy menőbb szórakozóhelyre...
2015. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
64%

Kíváncsi vagyok a konkrétumokra. Mit értesz gazdag alatt? Azt mondod, nyomorban élsz, a mocsokból jössz, úgyhogy talán nem is ugyanazt értjük a kifejezés alatt. Onnan nézve mondjuk egy saját lakás, havi nettó négy-öt kiló, ötéves autó már elfogadható? Vagy a tyúkólból rögtön családi ház, S-Merci van becélozva?


Komolyan kérdezem.

2015. okt. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, na erre én is kíváncsi vagyok, de nem hiszem, ugyanis 5 éves autó meg 400 000 fizetés mellett neki is el kellene mennie dolgozni. ehhez meg nem igazán fűlik a foga, különben nem "gazdag férjet" keresne, hanem jól fizető munkát.
2015. okt. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
80%
Menj el pizzafutárnak, kérj olyan gazdag környékről címeket, hátha valamelyik fazonnak megtetszel. Az operátor majd biztos mondja ha valaki már téged kér szállításkor. Esetleg elmehetnél golfklubba recepciósnak. A ruhatisztítóba visszajáró vendégek sem pénztelenek, de oda valószínűleg nem járnak azok akiknek cselédjük van. Elmehetnél magánlakást takarítani, luxusautókereskedésbe dolgozni (bár oda ritkán járnak), ezek jutottak az eszembe.
2015. nov. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!