Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok az arc, vagy a test a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az arc, vagy a test a fontosabb?

Figyelt kérdés
Melyik milyen mértékben fontos és miért?

2015. okt. 26. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A test fontosabb

De most komolyan ki látott egy NBA-s kosarast aki harcra kuka lett volna

2015. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak a körülbelül 3 embernek, aki normálisan válaszolt.
2015. okt. 27. 00:20
 13/15 anonim ***** válasza:

Miért kell lepontozni azt, aki szerint az arc a fontos?


Mindenkinek más az ízlése, ezt miért nem lehet felfogni? Leírtam a saját példámat, hogy én elolvadok a sráctól, tesóm szerint viszont egyáltalán nem néz ki jól.


Ennyire nem lehet felfogni, hogy a lányoknak más a véleménye? Meg nem ugyanazt jelenti mindenkinél a helyes/jóképű?

2015. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%
Az arc fontosabb, de nem kell eszméletlenül jóképűnek lennie. Mindenkinek más jön be. Nekem volt olyan, hogy elolvadtam egy férfitól, de a barátnőim, nem tartották helyesnek.
2015. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

13-as.

Pontosan az a baja sok férfinak manapság,hogy a nők a férfiak felső 5%-át tartják helyesnek/jóképűnek,és a többi meg le van ejtve finoman szólva.

Szóval pont az a baj,hogy egyáltalán nem minden nőnek más,hanem vannak olyan karakterek az arcon,amik meghatározóak,és ez csak egy bizonyos genetikai adottságból származik...

De meg lehet nézni,csak nézz körbe,akik helyesnek születtek,azok közül mindig ugrálnak a nők,de a többi férfi meg csak szenved,mert egy nőnek sem elég jó,mivel nem helyesnek született..Hidd el,úgy mindenkinek sokkal jobb lenne és könnyebb lenne,ha mindenki helyesnek születne,mert akkor legalább lenne esélye a nőknél,de így nincsen.És ezáltal kb. az összes nő a férfiak felső max. 10%-ával van elfoglalva,mert ők a helyesnek születettek,a többi meg senkit nem érdekel igazából.

Pontosan ezért nem igaz az,hogy minden nőnek más ez a dolog,mert baromira nem.

Ezért van annyi férfitársam,köztük én is gondban,mert csak egy bizonyos adottság az,ami megfelelő a nőknek,és ennyi....

24/F

2015. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!