Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fontosabb a fiúknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb a fiúknak a bomba test, mint a szép arc?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Sztem a szép arc is fontos nekik. Sőt inkább a szép arc. Legalábbis az én párom ezt mondta mindig, h neki fontos, h szép legyen az arca a barátnőjének (azóta én már a felesége vagyok ) :) Hozzáteszem, hogy teljesen átlagos testalkatom van.
2015. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nincs így! A Pumped Gabo típusú hülyegyerekeknek lehet, hogy fontos a bombázó modelltestalkat, a férfiak többségének meg nem hinném, hogy jobban számítana, sőt.
2015. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Arc:test 70%:30%, legalábbis nálam.
2015. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Az h valakinek szép arca van az adottság , azt ajándékba kapja az ember , azzal születni kell .....ezzel ellentétben egy vonzó, jó testért meg kell szenvedni , rengeteg edzés és odafigyelés (étkezés) kérdése .....
2015. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
92%

Nem tudom, h te hol élsz, de kb a #3as meglátása a helytálló

25/F

2015. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
sztem 50-50,ha valakinek olyan arca van ami nem jön be,akkor úgyse fog érdekelni,ugyanez igaz a testre is
2015. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom , nekem mindkettő fontos, nincs meg az egyik a másik nélkül.
2015. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Csak azoknak a páwa menőcsávóknak fontosabb, akiket te észreveszel.
2015. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
94%
Nekem a szép arc fontosabb mint a "bomba test" :)
2015. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

4# vagyok

Annyit tennék hozzá , hogy a lényeg az: szép arca sok embernek lehet/van , viszont jó teste azon keveseknek van csak akik tettek is érte hogy jó legyen. És én tisztelen , becsülöm azt aki tesz érte h jobb legyen. Felnézek rájuk és lenyűgöznek a sportos csajok h képesek ennyi energiát időt , fegyelmet beleölni ebbe a sportba , h milyen keményen tudnak küzdeni , hogy nem adják fel, végigcsinálják bármi áron, arról nem is beszélve h hihetetlen átalaklás övezi ezt a folyamatot mind külsőleg , mind belsőleg egyaránt . De ezt igazán az érti aki szintén ebben a sportban jártas , aki nem tapasztalta még avagy nem csinálja az sajnos ebbe nem tud belelátni :)

2015. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!