Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, ha bejövök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha bejövök egy srácnak, de úgy tűnik nem akar velem társalogni? Ez mi miatt van?

Figyelt kérdés

Beszéltünk. Kedves volt, mondhatni cuki, de nem akar barátkozni...


A barátaim is megfigyelték már, hogy sokszor néz, van, hogy feltűnően, van, hogy lesve, a fiúk szerint "olyan" nézéssel. Mikor viszont alkalma lenne velem beszélgetni, nem csinál semmit? Mármint amit kérdeztem, arra válaszolt, de utána semmi.


Ha nálam beszélgetést kezdeményez egy pasi, aki bejön, tuti lecsapom a labdát. Az már más dolog, hogy lehet totál zavarba jönnék.


2015. okt. 27. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak ám félénk fiúk is.Talán ő is ilyen.Ha szereted ezt a típust akkor bátorítsd és finoman nyomulj,hogy megérezze nincs mitől félnie.
2015. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, nem is tudom...:/

Ha akarna vmit, lépett volna a kezdeményezésemre.

2015. okt. 27. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen kezdeményezésre? Mert velem is volt olyan,hogy egy csaj nagyon tetszett,nézegettem is rendszeresen.

Aztán egyszer kétszer beszéltünk 2-3 mondatot,de semmi különöset igazából...

Bár az én esetemben tudtam,hogy van barátja,tudom is ki az,így nem hajtottam a csajra.

De zavarban voltam eléggé,még akkor is a közelében,ha volt közös óránk.Meg hát nálam sokkal "jobb kinézetű" pasikat is megkaphat bármikor,szóval amúgy sem lett volna esélyem nála...

24/F

2015. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!