Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom hova kell írni a...

Nem tudom hova kell írni a kérdést, de berugtam depresszió miatt, de nem írok barátoknak, s kedvem van beszégetni. Valaki akar társalogni? 17L

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért vagy depressziós?
2015. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert csúnya vagyok. Nem tetszek senkinek. Mindenki kinevet. Kövér vagyok. Eddig már az összes táplálkozási zavarral küzdöttem. Voltam nagyon sovány, de nagyon kövér is. A legjobb barátnőm tökéltes, úgy érzem az árnyékában élek. Egy fiú sem lesz szerelmes belém, mert béna vagyok. Alkohol problémáim is vannak. Satöbbi. Satöbbi.
2015. ápr. 12. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra! Hagyd abba az ivást, itt a jó idő, menj futni, vagy biciklizni, hogy fogyjál, találj ki egy jó hajfrizurát magadnak, egy kicsit fesd ki magad, és határozz el egy időpontot, hogy mindezt mikorra akarod véghezvinni. Ennyi. Ha ennyit sem tudsz megtenni magadért, megérdemled a sorsodat, amit csak magadnak választasz!
2015. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hali ! az én helyzetem hasonló,mint a tiéd. 21 vagyok sosem volt pasim (nem járok bulizni,talán emiatt) én is csúnyának éreztem magam,aztán rájöttem,hogy attól mert nem vagyok sem modell alkat sem címlaplány arcú még nem azt jelenti,hogy csúnya vagyok. Különbözök a többi lánytól és ez már önmagában is szépség.

Én is elkezdtem inni, először csak péntekenként,aztán már majdnem minden hétköznap este a végére már kora délután. Enyhített a bánatomon. RÖVIDTÁVON!!! Te is tudod,hogy ez nem oldja meg a problémáidat. Kijózanodsz és azok ugyanott maradtak... Én elkezdtem edzeni (heti 6 nap legalább 40 perc) 3 óránként eszem,rendes adagokat,mert kell a mozgásomhoz. Megpróbálok rendszeresen tanulni is (gyógytornász hallgató vagyok,és gondolhatod az osztályomban milyen aerobic edző csajok járnak) kihozom SAJÁT MAGAMBÓL legtöbbet amit tudok. És csak péntek esténként iszom.Mértékkel. :) Sok szerencsét és sose add fel! szia

2015. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :>
2015. ápr. 12. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!