Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az flörtölésnek számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az flörtölésnek számít, ha két ember egy társasági asztalnál, csak egymással a következőképp beszél?

Figyelt kérdés

Játékos szócsata, de nincs benne szexuális tartam. Az asztaltársaság nem túl szószátyár, és ők ketten, először tán csak hogy ne legyen kínos csönd, majd pedig a dolog ízéért játékosan oda-vissza mondogatnak, nem is kifejezettten heccelik egymást..Nem egymás mellett ültek, hanem egymástól távol, és a többi ember nem is kapcsolódott bele ebbe.

Azért kérdem, mert én ültem a feleségem mellett az asztalnál, és ő csinálta ezt egy férfivel az asztaltársaságból. Nem tudom mire véljem. Nem féltékeny vagyok rá, csak nem is tudom.. olyan furcsa volt. Ez egyáltalán flört volt, ha nem voltak szexuális utalások benne?


2015. okt. 28. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen béna dialógusokkal mint ebben?


https://www.youtube.com/watch?v=jfJDySJg7RA

2015. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy mennyire ismerik egymást, régi barátok-e?

Nekem biztos nem tetszett volna ez!

2015. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!