Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják nem vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják nem vagyok egy csúnya gyerek mégis szenvedek a magánytól, miért van ez?

Figyelt kérdés

2015. okt. 29. 20:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Minden fiúnak azt mondják a szülei, nagyszülei, rokonai, és ezeknek az ismerősei, hogy helyes. Aztán van aki tényleg az, van aki meg bűn ronda. Ezt az élet mutatja meg úgyis.
2015. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mert csak hazudják, hogy nem vagy csúnya.
2015. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nekem nem a szüleim vagy a rokonaim mondják ezt te tuskó :D lányok szokták, de ez bonyolult, mert olyanok akikkel vagy már valami volt vagy sosem próbálkoztam náluk, a többi lány véleményét nem ismerem, mert őket se ismerem :D
2015. okt. 29. 20:16
 4/23 A kérdező kommentje:
nem szoktam kikényszeríteni az emberek véleményét magamról, sőt kikérni sem
2015. okt. 29. 20:18
 5/23 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten jóképû vagyok, meg magas, sôt a testem se rossz, mégsincs barátnôm. A lányoknál a külsô csak minimálisan számít, annyira, hogy ne legyél ronda. Ami igazán kell nekik, hogy fåszacsávó legyél, vagány, tökös, ne szard össze magad, ezzel viszont születni kell. Aztán lehet, hogy nincs így, én ezt látom a környezetemben. Aztán vannak kivételek persze, erre is van példa az ismeretségi körömben - van egy srác, magas, baromi jóképû, és elég izmos, szálkás, na neki elég megmozdítani a kisujját és tocsognak a csajok, minden héten 2-3 csajt fektet meg.
2015. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

az, hogy mennyire vagy csúnya vagy éppen helyes gyerek nem áll szoros korrelációban azzal, hogy mennyire vagy magányos.


gyakori, hogy helyes lányok/fiúk magányosak pl. mert zárkózottak, nem járnak sehova ismerkedni. azaz lehetsz akármilyen jó, ha erről senki nem tud, akkor így jártál. az is lehet, hogy bár jóképű gyerek vagy, de olyan borzalmas a személyiséged, hogy messze elkerül mindenki.

2015. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj, ha elkezdek szánalmasan siránkozni a friend zónában lévő csajoknak, hogy én milyen csúnya vagyok, akkor ők is meg fognak nyugtatni, hogy nem vagyok csúnya, helyes vagyok.

Megnyugtatnak, de attól még nem változik semmi, ugyanúgy nem járnak velem, nem fekszenek le velem stb. Így vannak ezzel veled is :D

2015. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ízlés kérdése, hogy ki szerint vagy helyes, és ki szerint nem. Nincs a világon olyan férfi aki minden nő szerint helyes. Pl a nők nagy százaléka azt mondja Brad Pitt-re hogy milyen jó pasi -.- hát szerintem rohadtul nem helyes, mert nekem más az ízlésem, nekem nem jön be.érted...?


Nem feltétlen a külsőd az oka a sikertelenségnek. Lehet hogy a személyiséged nem szimpi, vagy passz. Nem tudhatom, mert nem ismerlek.

2015. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nálam nincs olyan, hogy friend zóna, soha nem szoktam egy nőnek sem sírni :D papa ne hasonlíts magadhoz :D

Mindössze egyetlen lány barátom van, az is úgy, hogy legjobb barátom nője, néha szárnysegédem is. De itt most párkapcsolatról szól a kérdés nem a csajozásról, az más téma.

2015. okt. 29. 20:47
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
A haverjaim, ismerettségi köröm (lányok, fiúk egyaránt) azt mondják, hogy "olyan rendes vagyok, meg aranyos", meg hogy "megérdemelnék egy normális barátnőt" és hogy "ő mit nem adna egy ilyen rendes fiúért"... Mondanom sem kell, hogy ha azt mondom neki, hogy akkor ismerkedjünk meg jobban, hátha kisül valami, akkor meg megy az "izé", meg hogy "én csak barátként", meg ilyen kibújó szövegek.
2015. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!