Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Párommal öt éve élünk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nitti1229 kérdése:

Párommal öt éve élünk együtt, van egy két éves kislányunk! Nagyon csúnyán beszél, viselkedik velem, teljesen ok nélkül! El akarok menni a gyerekkel, de ha ez felmerül, fenyegetőzik! Félek tőle! Mi tehetnék?

Figyelt kérdés
Egy szobában vagyunk a kislánnyal,ha a gyerek sír ő hangositja a tv-t,mert nem hallja. Fent eszik a szobában este,holott van étkező,a gyerek oda megy hozzá,szeretne az ölében ülni,azt mondja nekem,vidd már innen a gyereket nem tudok nyugodtan enni,a fizetésemet spórolás szempontjából az ő számlájára kértem mondhatnám az ő parancsára,de igy én soha nem jutok hozzá,van hogy ugy kérek tőle 200 ft-ot tejre! Akkor a durvább dolgok! Egy este megkértem halkitson picit a tv-n,mert zavart nagyon,azt mondta fogd be,mert neked mindjárt nappal is sötétség lesz,volt mikor azt mondta nem biztos hogy reggel felkelsz,a minap kapart sorsjegyen 5000 ft-ot,láttam és mondtam,neki,hogy Úgyis ő váltja ki,erre az volt a válasz kösd fel magad. Szoval el szeretném hagyni,de Félek tőle. A Szüleim innen 500 km-re laknak oda tudnék csak menni,meg oda is szeretnék! Mi lenne a megoldás? Nagyon Megköszönném a válaszokat,akar hozzáértőktől,vagy akik voltak hasonló cipőben! Nagyon köszönöm előre is! Egy elkeseredett édesanya

2014. ápr. 27. 14:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
99%
Borond, vonatjegy, jo utat! Udv: egy masik edesanya, aki szurkol neked!
2014. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb megoldás az, hogy a pasas amikor dolgozik vagy éppen csavarog valahol, akkor fogod a cuccaidat, és azonnal költözöl a szüleidhez. Persze előtte elintézed,hogy a pénzed a te számládra menjen. Ez még 1 napot sem vesz igénybe.


Vagy ha túl sok a cuccod, akkor bérelj fel pár ruhásszekrény méretű legénykét akik segítenek pakolni. Ő előttük a pasasod úgysem mert balhézni.

2014. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen hagy el a párodat a gyermekkel. Ha nincs pézzed utiköltségre, biztos van barátnőd vagy ismerősöd, aki segít. Szerintem legjobb lenne akkor elmenned, mikor a péárod nincs otthon. Hidd el megéri 500 km-ert utazni hogy megszabadúljatok ettől az embertől. Bátorságot, és szerencsét kívánok Nektek!
2014. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Most jöhetnék a szokásos szöveggel,hogy ezt előre láthattad volna,kár volt neki szülni,nyilván nem egyik percről a másikra lett ilyen-ami igaz is.Csak ez rajtad nem segít.Esetleg mikor dolgozik,és mondjuk előre megbeszélted valamelyik barátnőddel,ismerősöddel,leléphetnél átmenetileg.Aztán irány a Családsegítő Szolgálat.
2014. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
fizu-külön számla, onnan szülők válóper stb.
2014. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%

GOndolom a kapcsolatotok elején sem volt kedvesebb. Amit leírtál, abból kirí, hogy ő nem szeretett volna gyereket, csak zavarja. Gondolom "véletlen" teherbeesés volt...


Mindegy, ez persze nem minősíti a viselkedése alól, de te is hamarabb felismerhetted volna, hogy nem alkalmas sem párnak, sem apának, mert így senki nem változik meg 2 perc alatt!


Nem értem mi ezekután még a kérdés? Kuuurvára lényegtelen, hogy hány km-re élnek ezesetben a szüleid, ha tudsz és szeretnél is, akkor menj! A kislányt aztán bölcsibe, te meg mehetsz dolgozni, kész. Ez lenne a megoldás! Nem az, hogy siránkozol meg tűröd és vele maradsz.

2014. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Amint tudsz menj el a szuleidhez. Az se baj, ha nem tudod minden holmidat magaddal vinni, csak legyetek vegre nyugalomban, biztonsagban.

Ne felj, ugysem fog olyan messzire utanad menni. Az ilyeneknek csak a szaja nagy. Sot, valojaban orulni fog, hogy nem zavarja tobbet a pici. Csak azert lesz merges, mert nem lesz aki kiszolgalja otthon.

2014. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
67%
Gondolom nem most kezdődött veled szemben ez a szánalmas viselkedés részéről, tehát nem értem, hogy miért csak most gondolkozol a szakításban. Nyomorultak az emberek, rühellem őket.
2014. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy mi lenne a megoldás??? Fogod a gyereket és mész a szüleidhez!
2014. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

1. Holnap reggel nyitsz egy bankszámlát.

2. Holnap a munkahelyeden átíratod oda a fizud utalását.

3. Első fizudból hazautazol anyukádhoz és beadod a válópert.

2014. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!