Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék transzlányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék transzlányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
18/F

2015. okt. 30. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudod te egyáltalán mit jelent a transznemű kifejezés...?
2015. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Több (fizetös) társkeresön is hirdetik magukat.
2015. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom mit jelent. Rossz testbe szūletett lànyok, ugyanolyan nők mint bàrki màs.
2015. okt. 30. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem tudod. A kifejezés, hogy "rossz test" sértő és gusztustalan. Ráadásul a "transznemű" egy gyűjtőszó, ergo helyet kapnak még nagyon-nagyon sokan mások is.
2015. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még mindig nem érzem úgy hogy be kellene magolnom mindenféle ilyen apró szabályt. Szerintem az önmagában is elég hogy ugyanolyan tisztelettel bántam eddig is a transznemű ismerőseimmel mint bárki mással és mindig védtem őket. Erről ennyit.
2015. okt. 30. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Más a valóság és más az, amit annak képzelsz.

Az attitűdöd csak azt mutatja, milyen nevetségesen ignoráns vagy.


Kit érdekel, te mit hiszel? Cisz fiúgyerek vagy, honnan tudnád mennyi privilégiumod van a transzneműekkel szemben? Nem az számít, hány transz haverod van. Ahhoz, hogy elmondhasd, valóban emberként kezeled a transzneműeket, az ilyen """apróságokat""" is figyelembe kell venned.

2015. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

Kérlek, ne indítsatok flame war-t. A Kérdezőnek igaza van, hogy nem kell up-to-date lennie az összes politikailag korrekt kifejezéssel kapcsolatban. Én érintettként sem vagyok az. Ha mindenkitől elvárjuk, akkor ne csodálkozzunk, hogy senki nem ért minket. És kérlek, ne keverjétek bele a transz* aktivizmust a mindennapi életbe. Akárhány cimke is meghatároz valakit, az ember elsősorban ember.


A kérdező eredeti kérdésére válaszolva:

Legfeljebb a TsTársről tudok, bár nem ígérhetek semmit azzal kapcsolatban, nem sok jót hallottam. A facebook-csoportokkal is inkább csak a baj van. Tán ha találsz valakit itt ;)


23/(Fb)N

2015. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

TStárs-at ismerem.

2015. nov. 5. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!