Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen módon ismerkedjek az alábbi esetben? Mi a véleményetek az internetes társkeriről?

Figyelt kérdés
Sajnos a párommal nem működik a szexualitás.Tartósan beteg.Én szeretnék egy külső kapcsolatot ápolt rendes férfival.Hol keresgéljek????
2015. okt. 30. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak nem vagy nagyon ronda, bárhol találhatsz szexpartnert, itt is. Ehelyett viszont azt tanácsolom, próbáld a pároddal megoldani a dolgot.
2015. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%

FULL OF BRAINDEAD BITCHES.

19F

2015. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Klassz csaj vagy. Eljátszod a világ előtt a mártírt, aki kitart a beteg párja mellett, de azért titokban kúráltatnád magad. Hát máris kedvet kaptam hozzád, hallod-e...
2015. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy tartósan beteg? Összefügg a szexualitásával, vagy csak kifogásként használja? Ha az utóbbi, akkor más gondok is vannak a kapcsolatban...

Ha tényleg akadályozza a betegsége a szexben, akkor is célszerű tisztázni vele, hogy neked vannak igényeid, és valamilyen megoldást kell rá találni... A háta mögött nem korrekt kavarni, különösen, ha beteg... a társam mellett jóban-rosszban kitartok. Ha nem tudok mit kezdeni a vágyaimmal, akkor is vele egyeztetve keresnék megoldást.

Amúgy nőként bármikor, bárhol találsz szexpartnert, szerintem már most kaptál vagy 20 privátot.

2015. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Szercsintem az interis társkeri nem tutimutti, lehet, hogy beszcsizned kellcsizne a pascsiddal, nem?
2015. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!