Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok utcan mennyire ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok utcan mennyire ismerkedtek szivesen?

Figyelt kérdés

Egyszeruen sehova nincs idom elmenni nem tudok lanyokkal ismerkedni. Igy kenytelen leszek utcan, utazas kozben probalkozni.

Az elsodleges kerdes hogy ti lanyok hogy alltok a dologhoz, ha egy szimpatikus ember csak ugy valamirol beszelgetni akar veletek?

Illetve mi az ami ebben a szituacioban felhozhato beszedtema? Hogy erdekes legyek es akar teloszamcsere is legyen?

Szemelyes tapasztalatokra, elvarasokra is kivancsi vagyok. :)

21/F


2015. okt. 30. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer úgy jöttem össze valakivel, hogy a buszmegállóban megszólított. :)


Szívesen ismerkedek utcán, tömegközlekedési eszközön, ha szimpatikus a srác. Téma akármi lehet, pl akár meg is dicsérheted, vagy időjárás, ha olvas/zenét hallgat megkérdezheted h mit, stb... :D

2015. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt sosem szerettem. Ijesztő. Nagyon. Akkor is nemet mondtam, ha amúgy tetszett a srác. Frászt hozta rám hogy kiszúrt az utcán. Úgy éreztem magam tőle, mintha egy sorozatgyilkos vagy erőszaktevő nézett volna ki magának. Ne csináld! Akkor inkább már a netes társkeresők, boltok, ahol nem találod a zabpelyhet vagy koncertek, büfék, akármi. De nyílt utcán vagy bkv-n ne hozd rá a frászt!
2015. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha éppen jó kedvem van, akkor ha szimpatikus a srác, esetleg benne is lennék az ismerkedésben. Annyi, hogy keltse értelmes ember benyomását, ne valami ócska béna dumával próbálkozzon és ne akarjon mindenképp többnek tűnni, mint aki. Volt már, hogy utcán próbált valaki felszedni, de annyira erőltetetten próbált érdekesnek tűnni a srác, hogy az borzasztó volt.
2015. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint a 2-es példájából láthatod, vannak csajok, akik nagyon elzárkóznak ettől, de ez téged ne érdekeljen. Rengeteg lány van, aki, ha normálisan szólítod meg, illetve nem nézel ki rosszul, akkor ad egy pár percet, hogy megmutasd magad. Nekem lett már így barátnőm. Aki meg élből elküld, arra elvesztegettél 15 másodpercet az életedből, na bumm.
2015. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tetszett a dolog, ráadásul így olyan korosztályt vonzottam/ olyanok jöttek oda akik túl idősek voltak az én ízlésemnek. 21 évesen 30-40 évesek.
2015. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!