Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lany aki tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki tetszik a sulibol de csak 2 oran vagyunk egyutt. A tobbi lent? ⬇

Figyelt kérdés
Szoval elegge tetszik viszont nem ismerem ezert gondoltam elso lepeskent kovetnem instagramon.. de mivel privat engedelyeznie kellene. Persze nem engedte de most arra kivancsi hogy tenyleg erdeklem e vagy csak ennyire nem akarja? Hisz nem ismerhet csak latasbol igy nem hiszem hogy elkellene itelnie egybol.. es az egyik oran kb mogottem ul... Nem tudom mit kellene tennem hogy felkeltsem a figyelmet...mivel atlagos vagyok csak.. de ettol meg jobban torodnek vele mint barki mas ha adna egy eselyt... Talan ra kellene irnom?
2015. okt. 31. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb óra előtt, vagy után személyesen felvenni a kapcsolatot, ha már ilyen szerencse, hogy vannak közös óráitok, tehát egyből lehet téma is, amivel nyithatod a beszélgetést. Nem gondolod? :) Ügyes legyél
2015. okt. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem mész hozzá oda valamilyen órai témával? Egyetemen annyira könnyű ismerkedni.
2015. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!