Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik az egyik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élekfj kérdése:

Nagyon tetszik az egyik lány a suliból valszeg össze is jóhetnék vele csak ő 8 adikos de egyebkent en meg oregebb is vok nála de az osztalytarsai miatt nem tudnék ossze jonni vele?

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 20:02
 1/4 Magyarmanó ***** válasza:
66%
Szerintem a nyelvtan tanárral kéne összejönnöd ;)
2014. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt csak annyi különbséggel hogy az osztálytársam volt a lány és a 8.-os kanok védték de amint elbalagtak belevágtam és azotá is vele vagyok
2014. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem az osztálytársai miatt nem tudnál vele össze jönni, hanem azért mert analfabéta vagy és még írni sem tudsz! Pedig már meg van a nyolc osztályod ; 4 első és 4 második
2014. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az üzeneted alapján amit küldtél nem ajánlott még neked a csajozás! Nem fogok PM.re válaszolni! Szerintem tényleg nem vagy még elég érett! Az ok hogy írni nem tudsz! Azt még valahogy feldolgozom, de azt hogy értelmezni se tudod amit írtam??? Na az a csúcs! Pedig az értelmező olvasás második osztályos tananyag! Ja tényleg még másodikos vagy? Akkor bocs még nem tudod értelmezni úgy se amit írok,mert még ott nem tartotok az órai munkával ! 3-as voltam
2014. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!