Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hihető hogy egy ilyen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihető hogy egy ilyen pasi társkeresőről talál jó csajokat, jó levél miatt?

Figyelt kérdés

Haverom 164 cm és nagyon el van hízva 100 kg majdnem, elég aránytalanul nagy cici stb. Pénze nincs mindig tőlem kér kölcsön, mégis igazi 10/8, 10/9 csajokat tud felszedni. Mikor kérdezzük hogy a jó büdös életbe csinálod ezt. Azt mondja, hogy társkeresőről és a titok a jó bemutatkozó levél és kitartás......

Én ezt nem nagyon hiszem.. Ti hogy vagytok ezzel?


2015. okt. 31. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha a haverodnak nem hiszed el, akkor nekem hogy hinnéd?

Mondjuk nekem így elmondva a 164 centihez tényleg sok az a 100 kiló, de tényleg van az a duma, ami egy nőt levesz a lábáról, és nem érdekli sem a centi, sem a kiló.

2015. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

visszaírás = a felszedéssel, vagy meg is dugja őket = a felszedéssel!


Nem mindegy!

2015. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is így kerültem egy pasi hálójába, aztán hozzá is mentem. Olyat írt, ami messziről virított, teljesen kilógott a sorból. Akinek van stílusa, ellensúlyozni tudja a gyengeségeit. Ne kritizáld, tanulj tőle!
2015. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Láttad már a saját szemeddel a nőit? Szerintem kamuzik.
2015. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. láttam, nagyon nem akartuk elhinni haverokkal :)
2015. okt. 31. 16:47
 6/9 anonim ***** válasza:
persze 4-es mindenki kamuzik aki nem a ti dumátokat fújja igaz? :D
2015. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Gondolom azóta te is megkaptad a reklámlevelét, és meggyőződhettél róla, hogy valóban kamuzik :)
2015. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tegnap kaptam meg azt ominózus reklámlevelet, egy egész más hozzászólás kapcsán, de az index fórumon is volt alkalmam olvasni. Egyáltalán nem jelenti azt, hogy a kérdező küldi, terjeszti.
2015. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kaptam semmit, csak nem vagyok előitéletes.
2015. okt. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!