Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti milyen levélre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen levélre válaszolnátok társkeresőn?

Figyelt kérdés

Milyen levelet írjak a lánynak?

Eddig még nem nagyon írtak vissza egy levélre sem,pedig egy normálisan megfogalmazott üzenetet szoktam írni.Valami ötletek amire tutira válaszolnak?

23/f



2015. okt. 23. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb társkereső oldalon prostituált van regisztrálva, akik pénzért szexelnek. Nem tudtad?
2015. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
"Szia! A haverommal hawaii-ra akartunk utazni, de nem ér rá, szóval úgy gondoltam, hogy eljöhetnél velem, ha ráérsz. Egyébként igazgató vagyok egy multis cégnél, és multimilliárdos vagyok."
2015. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
szia tetszel, ismerkedünk?
2015. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit jóképű pasi ír. Ezt persze úgyse fogja egyik se bevallani, de ez az igazság. Voltam már fent saját képekkel, és egy álompasi képével is, teljesen más a hozzáállásuk.
2015. okt. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt van pár levelem amit csajoknak írtam társkeresőn:


-Hello


Milyen filmeket szoktál nézni?


-Hello

Te modellkedsz?


-Szia!

Gondolom te is valami értelmes beszélgetőpartnert keresel.


-Hello

Továbbtanulásra vannak már terveid?


-hello

Ismerős a hely, ahol állsz, de nem ugrik be, hogy hol van.


-Szia

Hol készült az a kép, amin piros ruhában vagy?


-hello

Ismerős a hely, ahol állsz, de nem ugrik be, hogy hol van.


-Hello


Trónok harcát nézed?

Nekem az a kedvencem


-Szia! Az a kép hol készült, ahol a fűzfák alatt a tóparton ülsz?


-Szia! Mivel töltöd napjaidat? Bulizós vagy inkább otthonülős típus vagy?


-Hello

Adok neked 20 rózsát, 5 tulipánt, 9 hóvirágot, 6 nárciszt , 7 krókuszt, 6 gerberát, 2 kardvirágot, és 8 napraforgót, ha helyesen válaszolsz 3 találós kérdésre.



Ezekre mind válaszoltak, még van egy csomó hasonló, de lusta vagyok többet belinkelni.

2015. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 Én is hasonlókat írtam, és soha senki nem válaszolt. Te valószínűleg jól nézel ki, én meg tudom, hogy nem.
2015. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!