Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik közel a harminchoz még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik közel a harminchoz még mindig szüzek vagy sok ideje egyedül vannak, mire várnak?

Figyelt kérdés
Tudtátok, hogy csak úgy repülnek az évek, és bármikor meghalhatunk? Te így akarod befejezni, egyedül?
2015. okt. 31. 18:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább rosszul vagyok attól, hogy közel vagyok a 30-hoz :S 26 vagyok és utálom is a szülinapomat, a szüzességem még mindig megvan, de lesz.rom :D inkább kihasználom még a húszas éveimet hasznos dolgokkal. Úristen szörnyű ezt leírni, hogy 26 vagyok jesszus
2015. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sokan bele sem gondolnak és csak úgy elszállnak az évek, aztán túl későn veszik észre, hogy mennyi mindenből maradtak ki és mit kellett volna másképp csinálni. Ne legyünk a saját magunk ellenségei.
2015. okt. 31. 19:01
 3/20 anonim válasza:
84%
Mivel 18 éves korom óta impotens vagyok, így arra várok hogy meggyógyuljak. 34/f
2015. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudok az életkoromon változtatni, sem azon az állapoton, hogy most egyedül vagyok. Voltak kapcsolataim és bízok benne, hogy lesz ezután is, egy kiegyensúlyozott kapcsolat.
2015. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazából senkinek semmi köze hozzá, ki miért van egyedül. Nem úgy terveztem, ahogy a húszas éveim alakultak, de végül a legjobbat hoztam ki a helyzetből. Nem vagyok már szűz, de hosszú ideje nincs kapcsolatom. Nem olyanok voltak a körülményeim, amiben működött volna egy tartós párkapcsolat (emiatt ment tönkre húszas éveim elején az akkori kapcsolatom), azon dolgoztam, hogy ezeken a körülményeken változtatni tudjak, de ez évekbe telt. Ha valaki ezért megvet, csinálja utánam jobban...
2015. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

Ha Te olyan adottságokkal,és körülményekkel lettél volna megáldva,mint amivel én indultam,Te már nem élnél,mert 2 perc alatt összeomlanál ennyi súly és teher,nehézség alatt...

Ne Te akard megmondani,mások mit és hogyan csináljanak,foglalkozz saját magaddal inkább.

Nem így akarom befejezni,de mivel esélyem sincsen egy nőnél sem,mivel nem születtem helyesnek,jó genetikával,így aztán elég nehéz.

Mert egy kapcsolat kétoldalú dolog,két ember kell hozzá.Na most ha a nők semmibe vesznek,és levegőnek néznek,így hiába csinálok bármit...

24/F

2015. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem várok semmire és senkire, és igen, egyedül tervezem a továbbiakat! Talán probléma?


Bár szűz vagyok belekóstoltam már a kapcsolatosdiba és nem jött be. Szexnek meg nálam a kapcsolatban a helye, így ha az nincs ez sincs!


"úgy repülnek az évek, és bármikor meghalhatunk?"


Igazából nem érdekel. Ha most ebben a percben meg kellene halni, akkor sok dolog van, amit sajnálnék hogy nem éltem meg, de a dugás az kb 99. lenne a fontossági listában!


26F

2015. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#1: én meg 20 vagyok és már most rosszul vagyok olyan öregnek érzem magamat és én se szeretem a születésnapomat :/


Jól írtak a többiek, ez nem a te dolgod, mindenki úgy él ahogy jól esik neki vagy ahogyan tud.


Dolgozom az életemen (tanulás, munka, család), de ha nem jönne össze akkor sincs itt a világ vége.

2015. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Csalódtam a nőkben, és a párkapcsolatokban is. Nem egyben és nem kettőben, hanem elég sokban ahhoz, hogy lássam, nem éri meg kapcsolatban élni, nekem legalábbis nem. Vannak olyanok, akik két napot nem bírnak nő/férfi nélkül, én meg inkább pont ennyi időt nem bírnék ki kapcsolatban. Vannak terveim, céljaim, egész hosszú bakancslistám, és igen, inkább meghalok egyedül, mintsem elviseljek egy nőt annak minden bogarával, nyűgjével. Mert nekem pillanatnyilag a párkapcsolat szó szerint ezt jelenti.
2015. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

Nézzük a példákat:


Munkatársak minden fizetésnap után hangoztatják, hogy már nincs is belőle semmi, mert az "asszony" elverte.


Egy részük nem is látja az összeget, mivel közös számlára megy az asszonyéval és az költekezik belőle.


Kb 40 fő olyan ismerősöm van aki 28-40 év közötti és párja van és/vagy házas. 40ből kb 2 az aki nincs eladósodva, a többi minimum 5 de inkább 10-15 évre elásta magát, mert asszonykája nem érte be albérlettel, vagy olcsó mobilházzal, neki új építésű téglaház kellett! + hirtelen teherbe is esett!


Főnököm naponta elmondja, hogyha ő a helyembe lenne, akkor nem házasodna sosem!



Ki a fenének hiányzik ez úgy őszintén? Mint látható a nőkkel és a kapcsolattal csak a baj van! Kösz de rendszere dugás sem éri meg az áldozatot, szerencsére lehet élni enélkül is!

2015. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!