Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem képesek elfogadni ha nem érdeklik a másik nemet és egyedül is boldog életet élni?

Figyelt kérdés
Nekem soha nem volt ezzel problémám és nem értem miért kattognak egyesek folyton azon, hogy nincs senkijük. Annyi mindennel el lehet foglalni magunkat, szinte repül az idő. A kattogás pedig semmit nem old meg. Lehetne azért is keseregni, hogy nem születtem milliomos családba vagy nem vagyok zseni, de felesleges.
2015. okt. 30. 17:00
 1/6 anonim válasza:
Én sem értem őket. Bár én is magányos vagyok, mint az ujjam, mégsem kesergek ezen a nap 24 órájában...:)
2015. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tarsas lenyek vagyunk, vagyodunk egy megerto partnerre.
2015. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én zseninek születtem, emiatt tudom pénz felesleges életben így csak érzelmek miatt tudok keseregni.

Egyébként sosem kesergek és sajnálom akik folyamatosan negatívot gerjesztenek maguknak negatívra fókuszálással.

140 IQ-s lányok jelentkezését várom komoly kapcsolat céljával. Pref.: 20-26

19F

2015. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érdekelne,ha nem vonzódnék hozzájuk,elhiheted...Csak mivel nagy vonzódás van bennem irántuk,ezáltal rossz ez a dolog.

Amúgy engem sem érdekelne.

24/F

2015. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert az ember második legerősebb ösztöne (mindjárt az életben maradás után) a szaporodásé. Egy egészséges férfi élete első kb. 50 évében a legerősebb hajtóerő a szex utáni vágy. Még a Maslow-piramis, ami az ember különféle szükségleteit sorolja fel, az evéssel, ivással és homeosztázissal egy szinten sorolja fel a szexet. Ezért.
2015. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes kérdés. Engem kerestek már páran, próbálkoztak, néha beadtam a derekam, de valahogy az, hogy mással foglalkozzak állandóan, meg az együttlétek valahogy nem tudtak lázba hozni. Csakis azért vállaltam a kapcsolataimat, mert a családom nem hagyott békén. Egyedül sokkal jobban érzem magam, meg persze a barátaimmal, de hogy párom legyen az nem izgat nagyon. Úgy látszik belőlem hiányzik ez az ösztön.
2015. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!