Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnám meg a "célközönségem"?

Figyelt kérdés
Lassan 29 éves vagyok, még nem volt barátnőm. Leginkább azt érzem azért nem jött össze sosem, mert túl átlagos vagyok. Nem vagyok semmilyen irányban kirívó, vagy kiemelkedő. Amelyik lány a mackós csávókat kedveli annak vékony voltam, amelyik az anime fanboy véknyakat annak nem elég vékony. Otthonülősnek túl bulizós, a bulizósnak túl otthon ülős. Sportolok, de nem vagyok adonisz. Sok éve játszom hangszeren de nem járok koncertekre, nincs zenekarom, aki ezeket keresi annak megintcsak amatőr illetve kevés vagyok. A kockáknak túl buta, a butáknak túl kocka.... valahogy mindenhonnan kilógok a sorból, és szerintem emiatt is nem találtam meg még akivel összeillenék. Mindig viszonzatlan volt a dolog. Más is érzett már hasonlót? Hogyan találjam meg kikkel illenék össze igazán?

2015. nov. 2. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
35%

Hát van egy megoldás, ami lehet, hogy nem fog tetszeni, de haveromnak csak ez segített. Add le az igény szinted és elégedj meg egy csúnya csajjal. Csúnya és kövér csajnak biztos, hogy kelleni fogsz. Nem igaz, hogy a csúnya lányoknak is olyan igényeik vannak mint egy fullosnak.


A másik megoldás meg az, ha ezt nem akarod, hogy emelkedj ki valamiben, hagyd abba azt amiben tehetségtelen vagy és gyúrj rá arra amiben tehetséges vagy és érdekel is.

2015. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el buszsofőrnek. Ragadni fognak rád a nők. Tapasztalat.
2015. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!