Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatnám meg, vagy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnám meg, vagy ha meglátom vessem magam az autó elé? 20/N

Figyelt kérdés

A munkahelyemen volt egy srác, csak 5x fordult meg nálunk mert hozott valami céges papírokat.

Minden alkalommal kedves volt, mosolygott szóval a szokásos, néha elbeszélgettünk, volt szerintem kis flört is, és nekem nagyon megtetszett. Elkezdtem már vonzódni hozzá.


De 15 nappal ezelőttig még volt barátom, de ez a kapcsolatom már a részemről haldoklott mert nem kívántam már ha hozzám ért, nem érdekelt ha velem akart lenni már teher volt számomra így szakítottunk.


De ez a srác meg valahogy megtudta, hogy van barátom , és azóta eltűnt teljesen, de sajnos nem is tudom csak a keresztnevét, de közös ismerősünk sincs sajnos.

Azelőtt többször láttam mikor még bejött hozzám , mert mellettünk van egy étterem meg egy kávézó is ahová bejárt, de amikor még felém járt akkor ugye még kapcsolatban voltam.

És most teljesen eltűnt se a kávézóba se az étteremben nem láttam már 3 hete.


2x őt láttam mikor elhúzott kocsival, de ennyi.

És nagyon szeretném őt megismerni de n tudom, hogy hogy.


2015. júl. 10. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Felveszel egy ilyen ruhát kiállsz és amikor jön az autóval kiteszed az egyik lábad előrébb és lestoppolod.

https://www.youtube.com/watch?v=BZOi1O7INmg

2015. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt beszoptad...sokkal előbb ki kellett volna már lépned.
2015. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csinálj egy ilyen videót! :D

Tuti eljut hozzá az üzi, meg még pár százezer emberhez is. XD

2015. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2015. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lol! ez a zsanettes tényleg bejöhet. :)
2015. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#1: És ne legyen rajta bugyi. :D
2015. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Áhh szegény lány , a végén még túl sokan látnák... aztán másnak gondolnák, az legyen rajta :)
2015. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van az úgy, hogy a nőnek kell megtennie az első lépést. Főleg, ha neked volt pasid. Mit vársz? Hogy majd hasraesik előtted ennek ellenére?
2015. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A munkahelyen nem tudod megkérdezni valakitől, ki az pontosan?
2015. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már mindenkit megkérdeztem akit csak lehetett de nincs adat róla :)
2015. júl. 12. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!