Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vagyok sikeres a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok sikeres a párkeresésben, amikor több jó tulajdonságom vagy mint rossz?

Figyelt kérdés

Nem értem miért nem kellek a nőknek, amikor több jó tulajdonsággal rendelkezek mint rosszal.

Csak két rossz tulajdonságom van, de jóval több a jó.

Rossz: férfiatlan és kövér

Jó: Okos, kedves, türelmes, humoros, figyelmes, házias, romantikus, önzetlen.


2015. nov. 4. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Az ember nem mérleg. Összkép,kisugárzás,önbizalom... és nem csak két hibàd van. Tuti. És nem csak ennyi jó, az is biztos.
2015. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Mert te is beleesel ebbe a hibába, hogy azt gondolod, ezek a tulajdonságok érnek is majd valamit. A nőknél a mérleg nyelve a kinézetre billen vagy épp a vagyonra. Jó, azt mondják, hogy ilyeneket keresnek, aki okos, meg romantikus meg a többi szarság, de gyakorlatban más kell, kész.
2015. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó ez nem minden nőre igaz, mint ahogy nem minden férfi hímsoviniszta disznó stb.
2015. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Azért, mert amiket a jók között felsoroltál, azok a lányokat vagy nem érdeklik, vagy rossz tulajdonságnak veszik (kedves, figyelmes, ROMANTIKUS).
2015. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem tetszel a nőknek, hiába van akár gyémánt belsőd is, le se szarnak.
2015. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!