Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egyik énem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyik énem sikeres a lányoknál, a másik pedig totál sikertelen? Más is tapasztalt hasonlót esetleg?

Figyelt kérdés

A legtöbb ember jó fiúként ismer, itt a lányok észre sem vesznek, de van egy másik titkos, sötét énem és ezzel bizony nem egy csajt tudtam már magamba bolondítani. A fura, hogy tisztességes, jó fiús énemmel a lányok csak kihasználtak, míg a rossz fiús énemmel én használom ki a lányokat. A legtöbben csak az egyik énemet ismerik egyébként a másikról nem is tudnak, mert leplezem.

Az, hogy melyik énem jön elő a környezettől függ egyébként. Hivatalos közegben, suliban, munkahelyen a jó fiút adom, ami miatt sokan próbálnak irányítgatni, vezetni, míg a magánéletben a rossz fiús énemmel sikeres vagyok a lányoknál. Szóval nkem az jön le, hogy nem érdemes jó fiúnak lenni, mert csak kihasználnak, de rossz fiúnak sem könnyű lenni sokszor van bűntudatom, hogy ezt az embert,ezt a lányt is kihasználtam például. A vicc, hogy mégis mintha buknának a lányok rosszabbik énemre, a jó énemet meg lenéznénk, ki akarnánk használni stb.



2012. dec. 16. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani; a lányok többsége egy rossz fiúra vágyik aki csak vala/érte kedves.
2012. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Buta vagy, mert nem tudod mikor ki előtt kell az álarcot felvenni, és mikor ki előtt kell levenni ill. fel sem venni.Saját magadnak nehezíted meg a dolgod, mert lehet, hogy egy olyan nővel próbálsz játszani, aki pont olyan mint amit te szeretnél-ízig-vérig.


Egy gyengén játszó szinész, miért próbál szinész lenni, ahelyett, hogy bátor lenne és magát adná?

2012. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mind a két éned Te vagy, szóval ilyen kontrasztot nem érdemes szerintem felállítani. Mit jelent a rosszabbik, vagy sötétebb éned, ezt fejtsd már ki légyszíves. Az egyetemen én is inkább zárkózottabb, inkább nem nyitó ember vagyok, akit felelősségteljesnek, kedvesnek és megbízhatónak ismernek, de ha elmegyek bulizni, akkor például sokat nyitok a csajok felé, és lazább vagyok sokkal. Ennyi hasonlatot tudok felfedezni.
2012. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyik énemet se szeretik. Bár nincs rosszfiús énem :)
2012. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gollam, te vagy az?
2012. dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2 énem van nekem 2 énem

Az egyik megtenné, de másik nem

Az egyik kötelet kap - a másik glóriát

Az egyik káoszt akar a másik ceremóniát...

2013. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dr. Jekyll és Mr. Hyde?:)Menj el színészek.
2013. aug. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pont ugyanígy vagyok én is xD mikor mindent megteszek egy nőért mindig sírás a vége, de amint egy bunkó leszek azonnal felfigyelnek rám! Azt mondom: ez egy nyerő technika ;)

A nők izgalmas pasikat keresnek nem pedig unalmas jófiúkat. Amint találsz (bár kétlem) egy olyan nőt akiért érdemes kihozni magadból a jofiút akkor tedd csak meg de alapvetően legyél kicsit bunkó, kicsit rossz és máris jóképűbbnek néznek mégha átlagos külsőd van akkor is ;)

2015. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a jófiúkat szeretem o:-)
2016. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!