Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai világban nagy elvárás egy férfitól a férfiasság, határozottság, döntésképesség, magabiztosság?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen férfiak, de az emancipáció, meg az evolúció miatt már egyre kevesebb. Így egy ilyen pasi egy kincs manapság, vagy ha van is akkor is nem komolyat akar.
2015. nov. 4. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nagy...
2015. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj hogy te csak az alfahímeket veszed férfiszámba..
2015. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Szomorú, ha a férfiasság, határozottság, magabiztosság már "alfahím"-séget jelent :( Ha igen, akkor igen, akkor csak az alfa hímek jöhetnek szóba. Szerintem ez minimum elvárás.
2015. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

A nő is teljesíteni tudja ezt, vagy csak elvárja a férfitól? (Férfiasságon kívül, azt nem kell. :D)

Ha ő is teljesíteni tudja, akkor teljesen korrekt elvárások.

2015. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3. szerintem akkor te nem vagy tisztában azzal hogy milyenek a mai férfiak
2015. nov. 4. 20:50
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Igen, De ez mindig is elvárás volt. Szerintem egyértelmû, hogy egy férfi ( igazi férfi) határozott,képes döntéseket hozni magától és bízik magában.
2015. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Mi köze ennek az emancipációhoz? Attól, hogy a nők is megállnak a saját lábukon, döntésképesek, magabiztosak, a férfiaknak mégis miért kellene elveszíteni ezeket a tulajdonságokat?
2015. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7. Egyszerű :) mert a nők azzal hogy egyenjogúak lettek, tudatosságuk nőtt, magabiztosságuk stb stb. és ez hatással van mindenre a férfiakra is :) ez szociálpszichológia. Hogy miért az le van írva sok helyen
2015. nov. 4. 21:48
 9/15 anonim ***** válasza:
Na mutass nekem akkor egy tudományos forrást.
2015. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Túl nagy, és értelmezhetetlen is.

Ha valamelyikben megvannak ezek a dolgok, akkor az vagy megőrül, vagy a nők készítik ki, és attól őrül/hal meg.

Sokkal jobb azoknak a férfiaknak, akikből mindez hiányzik, a büszkeséggel, és a józan ésszel együtt.

2015. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!