Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ellentétek vonzzák egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ellentétek vonzzák egymást elv alapján sikerülhet igénytelen emberként igényes nővel összejönnöm?

Figyelt kérdés
Nem érdekes a külsőm nem adok magamra ez nekem nem fontos viszont talán mert Az ellentétek Vonzzák egymást ezért igényes nőre vágyok
2015. nov. 5. 12:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

:D

Nem valószínű.

2015. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem. :-)

Az ellentétek nem ilyen értelemben vonzzák egymást.

2015. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Andy Vajnának sikerült.
2015. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
2. Pedig ilyen értelemben lehet mert én igénytelen vagyok mégis az ellentétem vonz Azaz igényes nő
2015. nov. 5. 12:08
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Vonzhat. De egy igényes nő nem lesz egy ilyen alakkal.
2015. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Miért? És ha ő is az ellentétét keresi?
2015. nov. 5. 12:11
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Csak a belső tulajdonságokra szokták mondani ezt az "ellentétek vonzzák egymást" közhelyet , de szerintem hosszútávon úgysem állja meg a helyét. A szüleim pl. teljesen ellentétes személyiségek, és kezdetben vonzódtak is egymáshoz, de utána egyre jobban kijöttek köztük az ellentétek, most már állandóan veszekednek, mivel semmiben sem értenek egyet, teljesen másképp látják a világot, teljesen más programokat szeretnek csinálni, nem is értem, miért nem vállnak már el, mindenkinek az lenne a legjobb.
2015. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Ez tuti vmi troll kérdés. :D Persze, hogy az igényes nők vonzanak, mindenkit az igényes emberek vonzanak. Egy nő, aki sportol, ad magára, kéthetente gyantáztat, fodrászhoz jár, új ruhákat vesz stb nem egy kinyúlt pólóban járó nem borotválkozó kétnaponta fürdő emberrel fog összejönni.

Ha jó nőt akarsz, tegyél érte. Pf.

2015. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Te lehet, hogy az igényes nőkhöz vonzódsz, de egy igényes nő nem vonzódik igénytelen férfiakhoz. Tehát ez a vonzódás egyoldalú marad, ha igénytelen maradsz. :-)
2015. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
legalább nők terén igényes vagy... ez egy jó kezdet
2015. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!