Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjek crossdresser...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek crossdresser fiúként?

Figyelt kérdés

Szóval.. 21 éves vagyok és 16 éves korom óta titokban otthon néha női ruhákat hordok.. Úgy érzem, hogy ezt egy párkapcsolatban nem akarnám eltitkolni és nem tudnék úgy élni, hogy a páromat átverem.. Viszont a (netes)ismerkedés is így eléggé lehetetlennek tűnő dolog.. Általában 2-3 napnyi beszélgetés után elmondom, mert úgy vagyok vele, ha erre alapból valaki nyitott annak mindegy mikor közlöm.. De így is rengeteg emberrel egyszerűen feleslegesen beszélgetek rengeteget és nem tudom, hogy hol tudnék így egyáltalán eredményesebben ismerkedni.. Tolerálható ez egyáltalán valakinek?

Volt már egy két éves kapcsolatom ahol ezt a párom el tudta fogadni,de nem igazán van azóta bennem remény..


2015. nov. 6. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom milyen női ruhákra gondolsz, de ezt nagyon kevesen tolerálnák.

Gondolj bele, milyen kiábrándító, ha egy ugyanolyan melltartót kell levennie rólad mondjuk szex előtt, mint amilyen a sajátja...

2015. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nem lenne vele problémám, bár én ennél durvább dolgokra is nyitott vagyok.

Privit nem kérek, van barátom. :)

2015. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a lányok érdekelnek, vagy más crossdresserek is?
2015. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as: csak a lányok.
2015. nov. 6. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Hát lehet én vagyok túl perverz (amit nem mondhatnék, inkább az ellentéte xD) de most mi történik akkor ha felvesz egy női ruhát egy férfi? Összeomlik a világ? Nem hinném. Attól még ugyanaz az illető marad aki megtetszett (már ha alapból tetszett előtte). Legfeljebb féltékeny leszek rá, ha jobban néz ki benne mint én xD xD
2015. nov. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz nyugodtan, de kicsit később mond el, ne rögtön az elején.Mert bár nem hiszem, hogy baj lenne, (gondolom) elég sokkoló lehet hallani lányként, úgyhogy a kezdetleges kialakuló érzelmeket tönkre teheti.

Sok sikert

2015. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 krisztamnk válasza:
Ha egyébként vékony és nőies alakod van meg nem vagy 180 centi fölötti - akár jól is nézhetsz ki lánynak :-) Persze ha nem vagy szőrös :-( Se a tested, se szakáll, borosta ilyenek. Nincs undorítóbb egy szőrös férfi lábnál nejlonharisnyában !!! Szóval ha ez valakinek így jó, én simán tudom tolerálni :-)
2015. nov. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!