Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a szebb lányok nem néznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szebb lányok nem néznek meg az utcán, nem szemeznek velem, az azt jelenti, hogy nem vagyok jó pasi?

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem is. Feltételezhető, hogy nem vagyunk jó pasik. Én nem járok gyúrni, nincs belőtt hajam sem.
2015. nov. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom..


De se a jó, se rossz pasikat nem nézegetem az utcán..

Az utcán közlekedem, arra figyelek, hogy ne menjek neki senkinek, az űtconalamra, és arra, hogy ne üssön el egy autó se..

2015. nov. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Útvonalamra..bocsi
2015. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem haragszok :D
2015. nov. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem szoktam megnézni a férfiakat az utcán, szemezni pedig pláne nem..


Szerintem ez semmit nem jelent.

2015. nov. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy szép lánynak millió lehetősége van ismerkedésre, a saját környzetében, szórakozóhelyen, vagy bárhol. Mégis miért nézegetne az utcán vadidegen pasikat, mikor 90÷, hogy van párkapcsolata, vagy ha nincs, akkor sem valószínű, hogy a négyeshatos villamoson akarja megtalálni élete párját. Inkább elmegy egy buliba és tapadnak rá a férfiak.

Semmi nem motiválja, hogy utcán szemezgessen bárkivel is.

2015. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt amikor azt mondod szebb lányok? Neked mi a szép?
2015. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akiknek szép az arca, vékonyak és igényesen öltözködnek.
2015. nov. 7. 15:46
 9/9 anonim ***** válasza:

"Akiknek szép az arca, vékonyak és igényesen öltözködnek."


Hát haver, az ilyen csajoknak csakis kizárólag csúcspasik kellenek.

2015. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!