Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, van köztetek olyan, aki úgymond "felhagyott" a párkereséssel, és önszántából már nem is próbál ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi volt ennek a kiváltó oka? Mióta tart ez az időszak?
2015. nov. 7. 22:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Én nőkènt feladtam. Megtanìtott az élet, hogy ne bìzzak senkiben....
2015. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Világ életemben az az ember voltam, aki, ha valakit meg kellett szólítani, mintha falnak ment volna. Kisebb csoda, hogy így is volt barátnőm.


Én nem úgy fogalmaznék, hogy feladtam, inkább úgy, hogy valami miatt van bennem egy gátlás, aminek nem kéne ott lennie és amíg ez megvan, nem fogok nagyon tudni spontán megszólítani senkit. Bár ha van rá nyomós okom (azon túl, hogy tetszik), akkor azért megy... Valami nagyon fura a két fülem között.


24/F

2015. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

Eleinte magamnakvalóság + nehéz szocializálódás -> Alapvetően magányos évek, néha egy kisebb-nagyobb fellángolás


Ezután nagy szerelem, mindent beleadva, majd orbitális csalódás.


Most ismét magány, de már nem félek annyira tőle, sőt úgy érzem jót is tesz. Koncentrálok a karrieremre, "az" a nagy szerelem sokmindenre megtanított, sok tapasztalatot leszűrtem, de már nem rettegek az egyedülléttől. Mondhatni elfogadtam önmagam, belülről is. Kivülről nincs gond velem, sőt, viszont vagyok aki vagyok, egy magamnakvaló, komplex ember. Nem gond, ha nem értenek meg, én tudom mit akarok az élettől, összetett viklágképem van. Ha jön valaki jöjjön! Ha nem hát, akkor majd talán később. Megtanultam, hogy nem ez a fontos, hanem hogy te mit vársz el magadtól. Szóval egyedül vagyok, de minden ok :D

2015. nov. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%

Hát én hellyel közzel,de még néha próbálkozom azért,bár nem sok értelme van.

De tulajdonképpen nem sok esélyt látok rá,hogy valaha is összejön bármi... :/

Kiváltó ok:

8 évnyi próbálkozás eredmény nélkül,mindenféle módszerrel, stb. ja és kizárólag visszautasítás,megalázás,kinevetés amit kaptam.

És egy csók nem volt még életemben soha sem.. :/

Egy pár éve erre végleg rájöttem,hogy nem sok esélyem van egyáltalán hogy lehessen barátnőm valaha...

De mint említettem előtte sem jött össze semmi sajnos.

24/F

2015. nov. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

Van.


Régóta.

2015. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
EZ OLYAN SZOMORÚ :( 20/N Nekem van párom, és nem tudom elképzelni milyen rossz lehet, ha az ember egyszerűen nem tud fölszedni senkit. :( Nem sajnálatból mondom, hanem dühből.
2015. nov. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Háh ez a kérdés nekem szól:)) Én is ilyen vagyok. Kb 4-5 éve alkakult ki ez bennem. Sajna kicsit romantikus természetű vagyok. Fény koromban nagyon vágytam a szerelem és a párkapcsolat után. Tökjó lehetett volna valakihez hozzá bújni, szeretni és gondoskodni róla; kirándulni és görkorizni egy lánnyal. Sose értettem hogy miért nm szeretne össze jönni velem egy lány sem. Aztán az egyik lány benyögte: "Te egy ronda qvazimodo vagy, neked felesleges próbálkoznod, ugyse lesz sose barátnőd!" Nos ekkor keztem el gondolkozni hogy más fószerek halomra kufircolák a nőket érzelem nélkül némelyik még üti- veri is a csajokat. Ezeknek bezzeg minden szerdára jut egy lány, mig én nekem meg hervad a rózsa csokor a balkezemben. Aztán végülis arra a döntésre jutottam hogy most akkor mi a tökömnek erőltetni nekem ezt a párkeresősdit ha úgysem megy. 25f
2015. nov. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

18 évesen volt egy sikertelen próbálkozásom ami elgondolkodtatott, rájöttem én azok közé tartozom akiknek nem érdemes próbálkozni.

Házasságot, meg szaparodást végképp nem.

26F

2015. nov. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

Én azért még nem adtam fel, de nekem se jött még össze semmi ebben az életben. Nem tudom igazából hol rontottam el, vagy mi a baj velem, amin változtatni kéne.

Neten próbálkozok, levelezgetek, ismerkedek.. De az életben én se mernék csak úgy leszólítani egy lányt, mert nem nagyon szoktam látni mosolyt a lányok arcán mikor a közelükben vagyok, vagy akár valami figyelmet, vagy érdeklődést. De amúgy neten is elmúlik egy idő után az érdeklődés, ha egyáltalán megvan. Meg ugye itt általában nagy a távolság is, és az is negatívan hat jelen esetben...

Amúgy meg talán én is szarul nézek ki, vagy nem tudom, de szerintem ez a kisebbik gond, a nagyobb a zárkózottságom lehet, meg az, hogy nehezen kommunikálok.


24f

2015. nov. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

Eléggé felhagytam vele, igen. Nem is nagyon próbálok ismerkedni. 2-2,5 évvel ezelőtt volt egy hosszabb párkapcsolatom, aminek csúnya vége lett. Rá pár hónapra még naivan bepróbálkoztam valakinél, amiből persze nem lett semmi... Azóta egyedül vagyok és nem is próbálkozom.


A kiváltó oka az, hogy nem akarok már csalódni. Tele van a bukszám az ismerkedéssel.


27/f

2015. nov. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!